مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

شجاعت صداوسیما در ساخت «گاندو» قابل تحسین است

امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس: مستند سازی بر اساس واقعیات در سینمای بسیاری از کشورها روشی برای تنویر افکار عمومی است  و مشاهده می کنیم که به هیچ وجه نگران به خطر افتادن امنیت ملی خود نیستند.


امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مجلس تی وی با بیان اینکه سریال گاندو سریالی اثرگذار و منطبق بر واقعیات کشور بود گفت: شجاعت صدا و سیما در پرداختن به موضوع نفوذ قابل تحسین است اگرچه خیلی دیر وارد ساخت سریال هایی شبیه گاندو شده در حالی که بسیاری از کشورهای دنیا در رسانه، تلویزیون و سینمای خود در رابطه با حوادث واقعی که در کشورشان رخ می دهد از جهت حمایت و تجلیل از قهرمانان ملی یا مبارزین با فساد و همچنین آگاهی مردم از وقایع داخلی کشور مسائل واقعی را به وضوح نشان می دهند.

وی ادامه داد: سریال گاندو برای اولین بار در ژانر جاسوسی ساخته شد  و این در حالی است که ما فقط در حوزه جنگ شاید به برخی از حوادث واقعی پرداخته بودیم و در حوزه های دیگر این واقعیت سازی ها مورد توجه قرار  نمی گرفت در صورتی که مستند سازی بر اساس واقعیات در سینمای آمریکا، هند ، ژاپن،  کره و بسیاری از کشورها روشی برای تنویر افکار عمومی است  و مشاهده می کنیم که آنها به هیچ وجه نگران به خطر افتادن امنیت ملی خود نیستند.

قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: اینگونه روشنگری ها برای مردم شرایطی ایجاد می کند که با آگاهی بیشتری نسبت به مسائل کشور برخورد کنند و اخبار و اطلاعات صحیح را به جای اینکه از طریق  شایعات بشنوند در سریال مستندی مشاهده کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات  با بیان اینکه جیسون رضائیان جاسوسی آمریکایی بود که توسط نیروهای امنیتی ما گرفتار شد و با یادآوری تاریخ انقلاب اسلامی یادآور شد: ما آدم هایی مثل جیسون رضائیان در طراز بالاو ایرانی در کشور داشتیم، ما در این کشور اشخاصی مانند کلاهی و کشمیری داشتیم که در عالی ترین رتبه امنیتی و سیاسی کشور بودند و در عین حال از بزرگترین تروریست های کشور هم شدند، یعنی  می شود کسی عالیترین مقام امنیتی کشور باشد و به ساختار کشور و منافع ملی ضربه های سهمگین وارد کند بنابراین باید به موضوع نفوذ عمیق تر و بنیادی تر توجه شود.

قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است: پرداختن به پدیده نفوذ و استحاله برای روشنگری و تنویر افکار عمومی لازم است و امیدوارم این خطی که صداوسیما شروع کرده در سال های آینده با قوت و قدرت بیشتری دنبال شود.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 23 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 23 تير ماه، 1398 بازدید:280 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 قلب و مغز برخی مسوولین، آمریکایی است  [ چهارشنبه، 27 دي ماه، 1396 ] 902 مشاهده
 رای به کابینه دوازدهم سیاسی نبود  [ دوشنبه، 6 شهريور ماه، 1396 ] 1335 مشاهده
 کاندیداتوری حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رسما اعلام شد  [ پنجشنبه، 17 فروردين ماه، 1396 ] 1016 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب