مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

عقب‌نشینی، دشمن را گستاخ‌تر می‌کند

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عقب‌نشینی در برابر دشمن، او را گستاخ‌تر می‌کند، بیان کرد: هر وقت کوتاه آمدیم دشمنان فشارها علیه ما را بیشتر کرده و جلوتر آمدند تا در نهایت ما تسلیم شویم، به همین دلیل باید برابر دشمنان هوشیار باشیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی امشب در برنامه"بوسه برجام زهر" که در مسجد جامع‌المهدی(ع) برگزار شد، اظهار کرد: تاریخ درسهای بزرگی به ما داده و پدیده‌ها و اتفاقاتی که طی زمان در عالم افتاده یکسان هستند فقط بازیگران آنها متفاوت است و برخی در جبهه باطل و بعضی دیگر در حق قرار دارند.

وی بیان کرد: خداوند میدان آزمون را برای انسانها باز گذاشته و هر کسی می‌تواند در مسیرش حرکت کرده و بر خدا توکل کند و اخلاص در کار داشته باشد که با تحقق این مهم، خداوند نیز به آنها نصرت می‌دهد و پیروز خواهند بود.

این مسؤول بیان کرد: اگر مروری بر هشت سال دفاع مقدس داشته باشیم امام‌خمینی(ره) با نگاه و باور مردم و مستضعفان و کسانی که تعلق و وابستگی مالی نداشتند مدیریت انقلاب را بر عهده گرفتند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با مطرح کردن چندین سؤال یادآور شد: چرا جوانان و مستضعفان هر گاه پرچم اسلام بلند شده پای کار بودند زیرا تعلقات مادی نداشتند به همین دلیل برخی دشمنان نیز دست به کار شدند تا این پرچم را بر زمین بنشانند.

قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: همچنین دشمنان دست از دشمنی با ایران برنمی‌دارند و در طول ۴۰ سال همواره علیه کشور ما دسیسه کردند زیرا آنها، ما را مانعی برای رسیدن اهداف‌شان می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: سران استکبار جهانی فرمان می‌دهند که یک عده باید کارگران جامعه را فراهم کنند و بردگان و کارگران جهانی و عده‌ای تولیدکننده مانند چین و هند باشند و برخی کشورها حق دارند فناوری تولید کنند و آمریکا نیز رسانه و پول را حق انحصاری خود می‌داند و هر کسی در برابرش بایستد شکست می‌دهد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امام‌خمینی(ره) گفت خداوند زنده و در عرصه حاضر است و حتی بدون امر خداوند کاری انجام نمی‌شود و زحمت ۴۰۰ ساله سران استکبار را امام و ملت از بین برد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: سران استکبار برای اینکه بتوانند خواسته خودشان را بر کرسی بنشانند باید این باور را تغییر داده و جامعه جهانی را مادی کنند تا بتوانند بر آنها غلبه کنند.

وی بیان کرد: در قطعنانه ۵۹۸ همین اتفاق افتاد یک عده در داخل نظام که جزو انقلابیون، مبارزان و همراهان و خط مقدم امام بودند بر این باور بودند که ما نمی‌توانیم با همه جهان بجنگیم به همین دلیل با بیرونی‌ها یکی شدند تا نظام محاسباتی امام تغییر کند و بین امام و جامعه فاصله بیفتد و خط جبهه را از مرز به داخل کشور کشاندند.

قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: برای تغییر نظام یاد شده توسط عده‌ای دعواهای سیاسی مجلس سوم، ایجاد جنگ سیاسی، اعمال سیاست‌های غلط اقتصادی و همراهی فرصت‌طلبان اقتصادی، ایجاد فشار اقتصادی شدید به خصوص طبقه همراه امام و عدم پشتیبانی مناسب و تامین خط مقدم جبهه انجام شد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: امام راحل بر مبنای گزارش‌های برخی مسؤولان داخلی قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت و آن را نوشیدن جام زهر برشمردند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی با لغزش مدیران کشور در ادامه دادن خط امام(ره)، فشار و تنگنای اقتصادی و عملیات روانی بر  افکار جامعه تلاش کردند تا مردم باور کنند که راهی جز کوتاه آمدن ندارند.

هر وقت کوتاه آمدیم دشمن جلوتر آمد

وی با بیان اینکه عقب‌نشینی در برابر دشمن، او را گستاخ‌تر می‌کند، بیان کرد: هر وقت کوتاه امدیم دشمنان فشارهای علیه ما را بیشتر کرده و جلوتر آمده تا در نهایت ما تسلیم شویم، به همین دلیل باید برابر دشمنان هوشیار باشیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضوع برجام به همگان فهماند که به غیر خداوند نباید به کسی امید داشته باشیم البته برای رسیدن به این یقین هزینه دادیم.

وی ابراز کرد: نماینده مجلس با رای مردم انتخاب می‌شود  به همین دلیل هر انتظاری که از مسؤولی داریم ابتدا باید خودمان به وظیفه‌مان عمل کنیم و در رای دادن دقت و مراقبت داشته باشیم تا فرد اصلح انتخاب شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قزوین چهره‌های بزرگ مانند شهید رجایی و ابوترابی دارد و از مردم این شهر انتظار می‌رود که در انتخاب درست و جامعه‌سازی بر محور خدامحوری پیشتاز باشد.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 26 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 26 تير ماه، 1398 بازدید:253 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 تدوین طرح حمایت از افشاکنندگان مفاسداقتصادی  [ دوشنبه، 21 آبان ماه، 1397 ] 542 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب