مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نداده است

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: استفاده از کارت سوخت به معنای سهمیه بندی، تعیین سقف و یا افزایش قیمت بنزین نیست.امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: درباره افزایش قیمت بنزین صحبتی در مجلس شورای اسلامی مطرح نشده و این اجازه به دولت نیز داده نشده است.


وی تصریح کرد: آنچه درباره بنزین ، از طرف مجلس به دولت گفته شده و اجازه داده شده است موضوع سهمیه بندی بنزین می باشد و این سهمیه بندی صرفا به معنای استفاده از کارت سوخت برای استفاده از بنزین است.  
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: حتی  در این موضوع سهمیه بندی و استفاده از کارت سوخت،  تعیین سقف و یا افزایش قیمت  برای استفاده از بنزین نیز از طرف مجلس مطرح نشده است. 
قاضی زاده هاشمی افزود: از طرفی اگرچه دولت در حال آماده سازی جایگاه ها برای استفاده از کارت سوخت می باشد اما تاکنون درباره سهمیه بندی ، ایجاد سقف برای استفاده ازبنزین و حتی چند نرخی شدن بنزین هیچ گزارشی از دولت به مجلس ارائه نشده است.  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی بیان داشت: حتی زمان استفاده از کارت سوخت برای بنزین نیز هنوز از طرف دولت اعلام نشده است و اینکه برخی مرداد یاشهریور را زمان اجرای این برنامه معرفی می کنند صرفا در حد شایعه می باشد.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 27 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 27 تير ماه، 1398 بازدید:271 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ضرورت شناخت آرایش و سیاست آمریکا در برخورد با ایران  [ چهارشنبه، 15 آبان ماه، 1398 ] 117 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب