مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

برای ایجاد اشتغال میلیونی در سال و افزایش یارانه های نقدی منابع کافی در کشور وجود دارد

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به عملی شدن وعده های انتخاباتی اقای رئیسی در خصوص افزایش یارانه ها و ایجاد اشتغال میلیونی در کشور گفت: تمام وعده هایی که اقای رئیسی در مناظره ها و سخنرانی هایشان دادند تماما قابل اجراست.


وی همچنین در خصوص اینکه دولتی ها می گویند این وعده ها قابل اجرا نیست اظهارداشت: امروز دولتی ها می گویند این وعده ها قابل اجرا نیست و منابع برای تحقق این وعده ها وجود ندارند ؛ خب اگر منایع برای واریز یارانه ها وجود ندارد پس چرا شب انتخابات یارانه افرادی را که انصراف داده بودند واریز کردند، این کار دولت نشان داد که منابع در کشور وجود دارد ولی خودشان مصمم نیستند و اراده ای برای چنین کاری ندارند.

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین در خصوص ایجاد اشتغال میلیونی در سال نیز عنوان کرد: بر اساس برنامه ششم توسعه یکی از مهم ترین وظایف اقتصادی دولت ایجاد یک میلیون اشتغال در سال است، ولی متاسفانه در دولت یازدهم این امر مهم رخ نداد و هر روز بر نرخ بیکاری در کشور افزوده شد.

قاضی زاده با بیان اینکه اقای رئیسی وعده به دور از ذهنی در سخنان خود نداده اند، گفت: سخنانی که آقای رئیسی در مناظرات و سخنان خود گفتند اصلا به دور از ذهن نیست؛ با منابعی که در کشور داریم می توان تمام وعده ها را عملی کرد؛ کسانی که می گویند این وعده ها عملی نمی شود همان هایی بودند که در انتخابات سال 92 قول این وعده ها را به مردم می دادند و امروز می گویند این وعده ها قابل اجرا نیست.

وی در بخش پایانی اظهارات خود افزود: وقتی که تمام نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی سخنان آقای رئیسی را تائید می کنند دیگر دولتی ها برای چه می کویند وعده ها نمی شود و اجرایی نیست، آقایان خوب می دانند که هم می شود و هم منابع کافی در کشور برای تحقق این وعده ها وجود دارد.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 3 خرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 3 خرداد ماه، 1396 بازدید:1144 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 روحانی توقع ندارد که برایش کف بزنیم؟!  [ دوشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1397 ] 786 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب