مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دستگاه قضائی در برخورد با مافیای دارو مماشات نکند

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است با ارزی که برای دارو تخصیص داده شده فقط باید دارو وارد نشود نه اینکه عده‌ای فرصت‌طلب به اسم دارو، کالای دیگری وارد کنند.

امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح مسائل مرتبط با مافیای دارو و نگرانی مردم در این خصوص، گفت: مسئله مافیای دارو باید به صورت دقیق و قطعی مورد بررسی قرار بگیرد چرا که این مسئله با بهداشت و سلامت مردم سر و کار دارد و به هیچ عنوان نمی‌توان نسبت به آن مماشات کرد.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: حداقل سه دستگاه نظارتی باید در حوزه مافیای دارو پاسخگو باشند؛ وزارت بهداشت که دارو را پیشنهاد می‌کند، وزارت صنعت که آن را سفارش می‌دهد و بانک مرکزی که ارز مورد نیاز را تامین می‌کند زیرا با ارزی که برای دارو تخصیص داده شده فقط باید دارو وارد نشود نه اینکه عده‌ای فرصت‌طلب بخواهند به اسم دارو کالای دیگری وارد کنند.

دقت شود در قبال دارو چه چیزی وارد کشور می‌شود

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه بانک مرکزی در هنگام تخصیص ارز باید توجه داشته باشد که در قبال دارو چه چیزی وارد کشور می‌شود، گفت: اینجاست که مسئولیت دستگاه‌های نظارتی بیشتر احساس می‌شود و باید از مرحله سفارش دارو تا هنگام ورود دارو به کشور، نظارت شود تا سوءاستفاده صورت نگیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه اگر مافیایی وجود دارد باید با آن برخورد شود، گفت: دستگاه قضائی وظیفه مهمی در برخورد با فرصت‌طلبان و مافیای دارو دارد و انتظار مردم و مجلس این است که برخورد قاطعی با مافیای دارو داشته باشد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 6 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 6 مرداد ماه، 1398 بازدید:412 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 شهادت شهدای حادثه تروریستی مجلس عمر داعش را کوتاه کرد  [ چهارشنبه، 9 خرداد ماه، 1397 ] 956 مشاهده
 عبور از عارف به ضرر اصلاح‌طلبان می‌شود  [ پنجشنبه، 2 شهريور ماه، 1396 ] 1422 مشاهده
 اصلاح نظام تعلیم و تربیت عمومی ضروری است  [ جمعه، 21 دي ماه، 1397 ] 729 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب