مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

هنجار شکنی‌ها یک جریان عادی فرهنگی نیست

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: هنجار شکنی‌ها یک جریان عادی فرهنگی نیست، بلکه این جریانات یک برنامه‌ریزی منسجم سیاسی است تا از طریق فرهنگی به براندازی نظام برسند.
امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فاصله فرهنگ عمومی و رسمی در جامعه گفت: بنده نمی‌گویم که مشکلاتی از قبیل فاصله فرهنگی در گذشته هرگز نبوده است. فضای جامعه ایران قبل از انقلاب و در زمان رژیم پهلوی اول و به ویژه دوم، بسیار منحط بود به‌طوری‌که مشروب فروشی رسمی در کشور وجود داشت، جریان فیلم فارسی‌ها و فیلم‌های مستهجنی که در یک کشور اسلامی ساخته می‌شد، هنرپیشه‌های فیلم فارسی که عملا از تلویزیون و سینما پخش می‌شد و همچنین مقوله حجاب و عدم رعایت آن.


فرقه‌های مختلف برای مبارزه با افکار دینی و اسلامی ساخته شده‌اند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: ما تعداد بسیاری فرقه داریم که این فرقه‌ها برای مبارزه با افکار دینی و اسلامی ساخته شده‌اند و طی گزارشات چند صد هزار نفر بهایی در کشور داریم، خاندان وابسته به رژیم سابق، خاندان وابسته به گروه‌های منحله، خاندان سلطنت و امثال آن که اکنون از عنصر فرهنگی برای مبارزه سیاسی استفاده می‌کنند و مشابه این اتفاقات اخیر، قبلا نیز بوده اما برای قبح‌شکنی و نمایش دادن آن برنامه‌ریزی شده است.

جریان مد و لباس کاملا سازماندهی شده است

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: جریان مد و لباس در ایران کاملا سازماندهی شده است به طوری‌که یک مدل طراحی می‌شود و در برابر آن جریان گرانی مانتوی پوشیده و جریان بحران گرانی چادر به راه می‌افتد بنابراین زمینه وجود دارد اما چیزی که در حال اتفاق افتادن است، یک کار شبکه‌ای گسترده برای بحران‌های فرهنگی و ضد فرهنگی است. به عنوان مثال ساسی‌مانکن که خواننده‌ای است سال‌ها زیر زمینی کار کرده اما چطور یک دفعه در چند مدرسه نفوذ کرده و فیلم آن پخش می‌شود و یا امثال سد لفور و ... و افرادی که در آنجا بودند بسیارند اما فیلمبرداری شدن از اینها و استفاده آن در فضای مجازی، نوعی سازمان‌دهی برای قبح‌شکنی است.

هنجارشکنی‌ها یک جریان عادی فرهنگی نیست

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه هنجار شکنی ها یک جریان عادی فرهنگی نیست، تصریح کرد: این جریانات یک برنامه‌ریزی منسجم سیاسی است تا از ظاهر فرهنگی برای براندازی استفاده کند مثل کاری که مسیح علینژاد و امثال وی استفاده می‌کند و رسما در خصوص حوزه حجاب بحث می‌کند اما هدف او براندازی است.

از مسئله فرهنگی برای ضربه سیاسی استفاده می‌کنند

قاضی‌زاده هاشمی اظهار داشت: سوال اینجاست که چرا برای مبارزه با حجاب مثلا در عربستان یا عراق پمپئو وزیر خارجه آمریکا ملاقات نمی‌کند و به شخصی پول نمی‌دهد؟ چرا این کار را برای ایران انجام می‌دهند؟ مگر در افغانستان و پاکستان حجاب نیست؟ چرا برای آنها حجاب در ایران موضوعیت دارد؟ برای اینکه موضوع سیاسی است نه فرهنگی یعنی از مسئله فرهنگی برای ضربه سیاسی استفاده می‌کنند.

نهادهای مردمی، اجتماعی و دینی در مقوله فرهنگ موثر هستند

وی در مورد اینکه دستگاه‌های متولی چگونه می‌توانند کمک کنند، افزود: همه دستگاه‌ها به نوبه خود می‌توانند کمک کنند به عنوان مثال صدا و سیما که نقش جدی در فرهنگ عمومی کشور و ایجاد یک چارچوب ذهنی منسجم و جدی برای کشور دارد. مدارس و ... همه نقش دارند یعنی نهادهای مردمی، اجتماعی و دینی در مقوله فرهنگ موثر هستند و هر کسی که نگران کشور باشد می‌تواند کمک کند؛ حتی کشورهایی که در انتهای برهنگی هستند، از این وضعیت ناراحت هستند مثلا آمریکا برای مراکز دانشگاهی و علمی لباس فرم طراحی کرده، حدی از حجاب را تعریف می‌کند و برهنگی را نمی‌پسندند چراکه می‌دانند این موضوع باعث از بین رفتن خانواده می‌شود، آثار جدی روانی عمیق دارد و بیماری‌های روحی روانی برای جامعه‌اش درست کرده است.

رشد جمعیت منفی در غرب از برهنگی شروع شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که خانواده از بین برود، فرد تنها می‌ماند و باید با تنهایی خود زیست کند و به دنبال آن بحران خانواده، بحران باروری و ... ایجاد می‌شود؛ رشد جمعیت منفی که در کشورهای غربی ایجاد شده و بعد مجبورند با حجم زیاد مهاجر آن را جبران کنند که عمدتا مسلمان هستند و آن کشورها را کم کم مسلمان می‌کنند، سر این است که قبلا خانواده خود را از بین برده‌اند و این از بین رفتن‌ها از برهنگی شروع شده است؛ یعنی زمانی که اصالت تبدیل به لذت‌جویی شود انتها ندارد .


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 7 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 7 مرداد ماه، 1398 بازدید:462 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 بودجه شرکت نفت یک ‌ونیم برابر بودجه عمومی کشوراست  [ يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 ] 342 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب