مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

انتخابات هیئت رئیسه مجلس با اینکه واقعا خبری نیست را حساس کرده اند

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دوره قبل هم خیلی از افراد متقاضی حضور در ترکیب هیئت رئیسه بودند که آقایان مطهری و پزشکیان رای آوردند. این سری هم ممکن است افرادی کاندیدا باشند و مطمئنا گروه‌ها و فراکسیون‌ها در این باره نظر می‌دهند و رای نمایندگان در این باره سرنوشت ساز است و هرچه که عموم نمایندگان درباره اش تصمیم بگیرند، همان محقق می‌شود.


سیدامیرحسین قاضی زاده، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره بحث‌های مطروحه درخصوص تغییر ترکیب هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: انتخابات هیئت رئیسه سالی یکبار برگزار می‌شود و افراد مختلفی که آمادگی نقش آفرینی خود در این ترکیب را دارند خود را در معرض رای نمایندگان قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: متاسفانه امسال، انتخابات هیئت رئیسه مجلس با اینکه واقعا خبری نیست را حساس کرده اند.

قاضی زاده درباره لابی گری برای حضور و یا حذف برخی چهره‌ها در هیئت رئیسه یادآور شد: لابی گری در مجلس در این باره وجود ندارد و مقداری بداخلاقی در این قضیه شکل گرفته است.

نماینده مشهد در مجلس خاطرنشان کرد: اعضای فعلی هیئت رئیسه رابطه صمیمی باهم دارند و از طیف‌های مختلفی هستند که با هم خوب کنار آمده و کار می‌کنند این ترکیب در طول این یکسال توانسته اند مجلس را بدون تنش و خوب اداره کند.

دبیر هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: دوره قبل هم خیلی از افراد متقاضی حضور بودند که آقایان مطهری و پزشکیان رای آوردند و این سری هم ممکن است افرادی کاندیدا باشند و مطمئنا گروه‌ها و فراکسیون‌ها نیز در این باره نظر می‌دهند و رای نمایندگان در این باره سرنوشت ساز است و هرچه که عموم نمایندگان درباره اش تصمیم بگیرند همان محقق می‌شود.

 وی عنوان کرد: بنظر من پرداختن به این موضوع و دوقطبی کردن فضا درست نیست و نمی‌دانم چرا عده‌ای از این کار‌ها خوششان می‌آید. ما در مجلس جمعی صمیمی داریم و بخوبی با هم کار می‌کنیم و بهم زدنش اخلاقی و اصولی نیست.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 9 خرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 9 خرداد ماه، 1396 بازدید:1510 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 دشمن از رسانه ملي عصباني است  [ يكشنبه، 24 دي ماه، 1396 ] 1157 مشاهده
 حمایت نمایندگان مردم از اقدام هوشمندانه سپاه  [ يكشنبه، 30 تير ماه، 1398 ] 674 مشاهده
 رقم بودجه عمومی سال آینده کشور تعیین شد  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1459 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب