مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

جرم انگاری برای بانک های متخلف در اجرای طرح بخشودگی جرائم

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: هر بانکی که از اجرای طرح بخشودگی جرائم تسهیلات تا سقف ۱۰۰میلیون تومان سر باز زند مقام قضایی باید وارد شود و برخورد قانونی لازم را با بانک خاطی انجام دهد.


امیر حسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت:  برخی بانک ها از اجرای طرح بخشودگی جرائم تسهیلات تا سقف ۱۰۰میلیون تومان با شرایطی که در بودجه سال جاری برای آن دیده شده است  اجتناب می کنند که برای آنها  جرم انگاری در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.
وی تصریح کرد: طبق این مصوبه مجلس هر بانکی که از اجرای این طرح استنکاف کند، مجرم محسوب خواهد شد و باید برخورد قضایی با آن صورت بگیرد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: دلیل اصلی این مصوبه مجلس شورای اسلامی مقاومت بانک ها برای اجرای این طرح بود، در حالی که این موضوع در بودجه سال جاری لحاظ شده بود و بانک ها موظف به اجرای آن می باشند.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این مصوبه در حال حاضر در مرحله ارسال به شورای نگهبان است و در صورت موافقت این نهاد با این مصوبه مجلس و تایید نهایی، هر بانکی که از اجرای طرح بخشودگی جرائم تسهیلات تا سقف ۱۰۰میلیون تومان سر باز زند مقام قضایی باید وارد شود و برخورد قانونی لازم را با بانک خاطی انجام دهد.

 


ارسال شده در مورخه : جمعه، 11 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 11 مرداد ماه، 1398 بازدید:594 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 حق مردم و کارگران در خصوصی‌سازی ضایع می‌شود  [ شنبه، 17 خرداد ماه، 1399 ] 250 مشاهده
 حفظ حقوق عمومی افراد از بدیهیات دین ما است  [ پنجشنبه، 11 مهر ماه، 1398 ] 520 مشاهده
 دربرخورد بافساد اداری حتی وارد مقدمات هم نشده ایم  [ جمعه، 25 فروردين ماه، 1396 ] 1268 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب