مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

حذف بیمه سلامت افراد غیرنیازمندجزو اولویت کاری دولت دوازدهم

انجام آزمون وسع و حذف افراد غیرنیازمند از پوشش بیمه، طبق قانون برنامه ششم توسعه صورت خواهد گرفت و دولت دوازدهم این مسئله را در اولویت کاری خود قرار داده است.عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: هدف اصلی طرح تحول سلامت محرومیت زادیی است و آزمون وسع برای ارائه بهتر خدمات به قشر کم درآمد صورت خواهد گرفت.


به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از  پارس نیوزامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان درباره حذف افراد غیرنیازمند از پوشــش بیمه سلامت رایگان و انجــام آزمون وُســع گفت: رویکرد و هدف اصلی طرح تحول سلامت محرومیت زادیی است و این آزمون برای ارائه بهتر خدمات به قشر کم درآمد و محرومین صورت خواهد گرفت.

وی افزود: انجام آزمون وسع و حذف افراد غیرنیازمند از پوشش بیمه، طبق قانون برنامه ششم توسعه صورت خواهد گرفت و دولت دوازدهم این مسئله را در اولویت کاری خود قرار داده است.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه انجام آزمون وســع و حــذف افراد غیرنیازمند الزامی است، تصریح کرد: این آزمون شــامل افراد تحت پوشش کمیته امــداد؛ بهزیســتی و روســتاییان نمی شــود و فقط شهرنشینانی که از درآمد کافی برخوردار هســتند حذف خواهند شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: مجلس شــورای اســلامی دولت را موظف به آماده ســازی زیرساخت‌هایی مانند الکترونیکی کردن پرونده‌های سلامت کرده زیرا این امر صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از اتلاف منابع را در پی دارد.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 9 خرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 9 خرداد ماه، 1396 بازدید:1340 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 دستگاه قضائی در برخورد با مافیای دارو مماشات نکند  [ يكشنبه، 6 مرداد ماه، 1398 ] 407 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب