مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دولت تا اول شهریور برای معرفی وزیر آموزش و پرورش فرصت دارد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید وزیر پیشنهادی خود برای وزارتخانه آموزش و پرورش را تا اول شهریور ماه به مجلس شورای اسلامی معرفی کند و انتظار می رود فردی معرفی شود که با دریافت رای از مجلس ، این وزارتخانه را از بلاتکلیفی خارج کند.


امیر حسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: از استعفای وزیر آموزش و پرورش و اداره کردن این وزارتخانه با سرپرست مدت زیادی می گذرد و پایان مرداد ماه مهلت قانونی سه ماهه اداره این وزارتخانه با سرپرست به پایان می رسد .

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید نزدیک است دولت باید وزیر پیشنهادی خود برای این وزارتخانه را در اول شهریور ماه به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان داشت: انتظار مجلس شورای اسلامی  این است که دولت گزینه ای رابرای تصدی این وزارتخانه معرفی کند که با دریافت رای موافق از مجلس ، در آستانه مهرماه فعالیت خود را آغاز کند تا این وزارتخانه از بلاتکلیفی خارج شود زیرا  این وزارتخانه مهم نباید در فصل بازگشایی مدارس بدون وزیر باقی بماند.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 19 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 19 مرداد ماه، 1398 بازدید:116 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب