مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

برخورد با فساد اقتصادی یعنی جلوگیری از تضییع حق مردم/ نظام اسلامی با هیچ فسادی کنار نمی‌آید

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با مفسدان یعنی جلوگیری از تضییع حق مردم، از رئیس قوه قضائیه به پاس برخورد با مفسدان اقتصادی قدردانی کرد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در زمان امام علی(ع) بعضی از مجریان حکومت مفسد بودند و با شکایت مردمی، امیرالمؤمنین با آنها برخورد می‌کرد.


وی با یادآوری اینکه در زمان امام علی(ع) فساد سیستمی نبود، اظهار داشت: در آن دوران سیستم با فساد کنار نمی‌آمد و با آن برخورد می‌ کرد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اینکه ما انتظار داشته باشیم تمام مقامات کشور،‌ سالم و درست باشند غیرواقعی است، زیرا به هر حال در تمامی دوره‌های تاریخی بخشی از مقامات به فساد آغشته شده‌اند؛ مهم این است سیستم فساد را در عالی‌ترین رتبه و درجات تحمل نکرده و با آن برخورد کند. 

قاضی‌زاده با تأکید بر اینکه در جمهوری اسلامی ایران، نظام اسلامی به هیچ عنوان با فساد در عالی‌ترین درجات کنار نیامده و نخواهد آمد، تصریح کرد: در نظام اسلامی با فساد مسئولان و نزدیکان آنها برخورد می‌شود. 

وی با تقدیر از رئیس قوه قضائیه برای برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی گفت: انتظار عمومی این است که اگر کسی دارای مسئولیت و ارتباطات گسترده بود، حاشیه امنی نداشته باشد و با فساد وی برخورد شود؛ برخورد با مفسدان نشانه اقتدار است و نهایتاً از تضییع حق عمومی جلوگیری می‌کند.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 24 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 24 مرداد ماه، 1398 بازدید:480 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 کودکان کار را به سمت کسب و کارهای اجتماعی سوق دهیم  [ پنجشنبه، 19 تير ماه، 1399 ] 225 مشاهده
 کشورهای عربی باید از هویت عربی و اسلامی خود دفاع کنند  [ دوشنبه، 3 شهريور ماه، 1399 ] 77 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب