مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

طرح‌های ده گانه ضد آمریکایی ضمانت اجرا دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در ارتباط تصویری با تحریریه بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما با بیان اینکه فراکسیون اقدام پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا ​به مناسبت ۲۸ مرداد32 سالگرد کودتای خونین آمریکا علیه دولت قانونی ایران، سری دوم طرح‌های ۱۰ گانه ضد آمریکایی را به مجلس ارائه کرده است، گفت: این طرح‌ها ضمانت اجرایی دارد.


وی با اشاره به عناوین برخی از این طرح‌ها افزود: الزام دولت به بازپس گیری درآمد‌های نفتی که ناشی از کودتا، به آمریکا و انگلیس رسید؛ الزام دولت به پیگیری حقوق قربانیان و خسارت دیدگان ناشی از کودتای ۲۸ مرداد؛ الزام دولت به حمایت از مراکز علمی و تحقیقاتی ضد استکباری؛ جریمه مدیران متخلفی که در راستای تحریم‌های استکباری جهانی علیه نهاد‌های قانونی کشورمان همکاری می‌کنند؛ ممنوعیت ورود خبرنگاران رسانه‌های تبعیت کننده از تحریم‌های آمریکایی؛ الزام دولت به حمایت و پشتیبانی از کنفرانس افق نو؛ الزام نیرو‌های نظامی به افشای اطلاعات نظامی و امنیتی نیرو‌های آمریکایی مستقر در غرب آسیا؛ الزام دولت به شکایت علیه فیلم‌های سینمایی که ضد تمدن و ملت ایران ساخته می‌شود به ویژه توسط هالیوود؛ الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای سرمایه گذاری و تولید فیلم‌هایی که واقعیت چهره استکبار جهانی و اقدامات آن‌ها علیه ایران مانند کودتای ۲۸ مرداد را نشان دهد و همچنین تحریم برخی از مقامات آمریکایی مانند «جان بولتون» ​ «استیون منوشین» و «تد کروز» از جمله عناوین این طرح‌های ده گانه است که در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

وی درباره ضمانت اجرایی این طرح‌ها هم گفت:، چون در همه این موارد، دولت ایران مسئول است لذا ضمانت اجرایی دارد همچنین برخی از این عناوین ناظر به طرح دعاوی حقوقی است، اما متاسفانه حوادث زیادی از جانب آمریکایی‌ها ضد ملت ایران به وقوع پیوسته است که هنوز دعوای حقوقی جامعی توسط دولت‌های ما علیه دولت آمریکا در مجامع بین المللی اتفاق نیفتاده که به این علت مجلس به آن ورود کرده است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: ما در همان سطحی که آمریکایی‌ها در طرح‌های ۲۰۰ گانه خود ضد کشورمان عمل می‌کنند وارد می‌شویم و این بازدارنده است.
قاضی زاده هاشمی ادامه داد: این ورود فعالانه خانه ملت از طرف مردم برای پیگیری این موارد بر روی نظام محاسباتی و تصمیمات آن‌ها موثر است.
وی افزود: در بخشی از این طرح ها، سازماندهی چهره‌های مستقل ضد جنگ و استکبار را حتی در داخل آمریکا در دستور کار قرار داده ایم که اثرگذاری بازدارنده در حوزه بین المللی خواهد داشت.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 28 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 28 مرداد ماه، 1398 بازدید:554 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 پیام تبریک دکتر قاضی زاده هاشمی به مناسبت روز خبرنگار  [ پنجشنبه، 17 مرداد ماه، 1398 ] 656 مشاهده
 مهره درشت جاسوسی فرار کرد  [ جمعه، 31 فروردين ماه، 1397 ] 1077 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب