مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

اقدام ایران در برداشتن گام سوم کاهش تعهدات برجامی مفید بود/ اروپا فقط زبان قدرت را می‌فهمد

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدام اخیر ایران در راستای گام سوم کاهش تعهدات برجامی، اظهار کرد: اقدام ایران در راستای برداشتن گام سوم کاهش تعهدات برجامی اقدامی مفید، اما ناکافی بود و بنده معتقدم که ما باید سطح غنی سازی اورانیوم را به ۲۰ درصد افزایش دهیم.


او افزود: جمهوری اسلامی ایران باید در برابر اروپا قدرتمند عمل کند، البته ما مخالف گفت‌وگو و دیپلماسی نیستیم، اما وقتی از این مذاکرات آبی گرم نمی‌شود باید قدرتمند و راسخ‌تر ظاهر شویم.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: اروپا و آمریکا تمام تحریم‌های خود را علیه ما اعمال کردند، لذا تنها زبانی که آنها می‌فهمند زبان قدرت است و رفتار ما باید به گونه‌ای باشد که آنها این قدرت ما را درک کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اروپا هیچ اقدام عملی در راستای تامین منافع ایران انجام نداد و حتی حاضر نشد که از ما نفت را بخرد، بنابراین به نظر من نباید دست کنیم و باید قدرتمندانه وارد شویم تا بتوانیم در تغییر رفتار اروپایی‌ها تاثیر گذار باشیم.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 16 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 16 شهريور ماه، 1398 بازدید:238 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب