مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

پیروزی ایرانی در مقابله با تهدیدهای آمریکا

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آمریکایی‌ها سال‌ها دنبال براندازی نظام ایران بوده‌اند، گفت: جمهوری اسلامی مقابل تهدیدهای سخت آمریکا مقاومت کرده و همواره پیروز میدان بوده است.

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به اتمام حجت مقام معظم رهبری درباره مذاکره با آمریکا گفت: آمریکایی‌ها در طول سال‌های گذشته سیاست خاصی را جلو برده‌اند که هدفش براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.


وی با بیان این‌که جمهوری اسلامی همواره مقابل تهدیدهای سخت آمریکا مقاومت کرده و همواره پیروز میدان بوده است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها در ماه‌های اخیر هم سعی داشتند با ناوگان نظامی، منطقه خلیج‌فارس را متشنج کنند، اما در این موضوع هم، عملاً به نتیجه نرسیدند و از دستور کار خود خارجش کردند.

رئیس فراکسیون اقدام پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا اضافه کرد: آمریکایی‌ها در استراتژی مذاکره دنبال فشار بر ایران هستند و در همین زمینه فشار اجتماعی، رسانه‌ای و فضاسازی بین‌المللی را در دستور کار دارند.

قاضی‌زاده‌هاشمی با تأکید بر این‌که ترامپ می‌خواهد در مذاکره با تهران، آبروی ازدست‌رفته‌اش را بازگرداند، گفت: در مذاکرات هسته‌ای بین آمریکا و ایران، طرف غربی از ما امتیاز گرفت و هیچ امتیازی به تهران نداد و حتی حاضر نشد هزینه‌ای را هم بابت این موضوع بدهد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مذاکره با آمریکا چیزی جز زیان برای ایران نداشته است، خاطرنشان کرد: باید دندان خراب مذاکره با آمریکا را بکنیم و دور بیندازیم و کار را با توجه به توانایی داخلی کشورمان جلو ببریم.

به گزارش آنا، رهبر معظم انقلاب ۲۶ شهریور سال جاری در درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آن‌ها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.

ایشان سخنان خود در خصوص مذاکره با آمریکا را در دو نکته جمع‌بندی کردند: ۱) مذاکره با آمریکا یعنی تحمیل خواسته‌های آنان بر جمهوری اسلامی، ۲) مذاکره یعنی نمایش موفقیت سیاست فشار حداکثری آمریکا.

رهبر معظم انقلاب افزودند: برای همین است که مسئولان کشور از رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه، نه چندجانبه.

ایشان تأکید کردند: چنان‌چه آمریکا حرف خود را پس گرفت و توبه کرد و به معاهده هسته‌ای که آن را نقض کرده است، بازگشت، آن‌وقت در جمع کشورهای عضو معاهده که شرکت و با ایران صحبت می‌کنند، آمریکا هم می‌تواند شرکت کند، اما در غیر این‌صورت هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی بین مسئولان جمهوری اسلامی و آمریکایی‌ها اتفاق نخواهد افتاد نه در نیویورک و نه غیر آن.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 28 شهريور ماه، 1398 بازدید:360 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 راه‌حل بررسی مجدد پالرمو در قوه مقننه چیست؟  [ پنجشنبه، 28 تير ماه، 1397 ] 701 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب