مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

اصلاً صندلی های دانشگاه را به مزايده بگذاريد!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به موضوع وجود دانشجویان قلابی در دانشگاه‌های علوم پزشکی از اعضای کمیسیون آموزش و بهداشت مجلس خواست به موضوع ورود و ابعاد آن را مشخص کنند.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اظهار کرد: ملاک برای تصاحب کرسی‌های دانشگاه توسط دانشجویان کنکور است و هر فردی خارج از مکانیزم کنکور وارد دانشگاه شود جرم محرز است. وی با بیان اینکه ملاک دیگر ورود دانشجویان به رشته‌های پزشکی امتیاز علمی است، افزود: اگر ملاک رؤسای دانشگاه برای ورود دانشجویان پول باشد بهتر است کنکور را جمع کنند و صندلی‌های دانشگاه را به مزایده بگذارند و چوب حراج بزنند تا هر کس پول بیشتری داد رشته مطلوب‌تری انتخاب کند.


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه کمیسیون آموزش و سازمان سنجش باید به این موضوع ورود کنند، گفت: سازمان سنجش مسئول است سازوکار تحصیلات تکمیلی را طوری ببیند که افراد از مسیر قانونی روی کرسی‌های دانشگاه بنشینند و مراقبت کند در این زمینه تخلفی صورت نگیرد. عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی خاطرنشان کرد: از اعضای کمیسیون‌های آموزش و بهداشت مجلس می‌خواهیم با دعوت مسئولان ذیربط از آنان در این باره گزارش بگیرند تا ابعاد موضوع روشن شود.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 28 شهريور ماه، 1398 بازدید:359 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 پیام مهم دکترقاضی زاده به مناسبت حلول ماه رجب  [ دوشنبه، 5 اسفند ماه، 1398 ] 206 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب