مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دفاع از حقوق زنان در لایحه «تامین امنیت بانوان در برابر خشونت» تودهنی خوبی به جریان‌های ضداسلامی است

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به لایحه «صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت» گفت: دشمنان مدعی هستند نظام اسلامی به حقوق زنان بی توجه است. بانوان محترم این لایحه را مطالعه کنند. این سطح از دفاع از حقوق زنان در لایحه قوه قضائیه، تودهنی خوبی به جریان‌های ضداسلامی است.


گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ پیرو تکمیل و ارسال لایحه «صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت» از سوی قوه قضائیه به دولت، سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی طی مطلبی در فضای مجازی نوشت: رئیس قوه قضائیه لایحه امنیت بانوان در برابر خشونت را که از سال ۹۶ معطل مانده بود به دولت فرستاده است.

وی در ادامه افزوده است: دشمنان مدعی هستند نظام اسلامی به حقوق زنان بی توجه است. بانوان محترم این لایحه را مطالعه کنند. این سطح از دفاع از حقوق زنان در لایحه قوه قضائیه، تودهنی خوبی به جریان‌های ضداسلامی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرده است: فروردین ۱۳۹۳ رهبر انقلاب در دیدار زنان، تأکید کردند امنیت و آرامش زن در محیط خانواده را دنبال کنید از جمله با قانون. شش ماه از ریاست جدید قوه قضائیه نگذشته که لایحه مربوط بالاخره نهایی و به دولت ارسال شد.

قاضی‌زاده‌هاشی در پایان گفته است: این حجم از دقت در خصوص حقوق زنان و جرم‌انگاری آنچه امنیت آنان را تهدید می‌کند، سزاوار تحسین است. این یعنی قوه قضائیه درکنار مبارزه با فساد، از توجه به حقوق زنان نیز غافل نیست. صاحبان تز دیوار کشی در خیابان و فریب خوردگان آن خجالت بکشند.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 بازدید:289 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 قاضی زاده هاشمی: اجرای INSTEX هیچ ربطی به FATF ندارد  [ چهارشنبه، 1 اسفند ماه، 1397 ] 607 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب