مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

تحریم بانک مرکزی ایران اقدامی انفعالی است

 عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد تحریم بانک مرکزی کشورمان ابزاری برای حفظ همپیمانان منطقه ای آمریکا است.

سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحریم بانک مرکزی کشورمان از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا، گفت: می توان اذعان کرد این روزها هر کاری که واشنگتن انجام می دهد واکنشی بوده و حالت انفعالی دارد.


تحریم ابزاری برای حفظ همپیمانان منطقه ای آمریکا است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع ترامپ و سیاستمداران کاخ سفید می خواهند سیاست افزایش فشار سیاسی-اقتصادی علیه ایران را محقق کنند و در مقابل همپیمانان منطقه ای خودشان را از دست ندهند.

‫وزارت خزانه داری آمریکا‬‎

وی با اشاره به اینکه مقامات کاخ سفید هم خودشان اعمال تحریم های جدید علیه ایران را جدی نمی گیرند زیرا فضای تحریمی جدید وجود ندارد، ادامه داد: از ابتدای انقلاب تحریم ها وجود داشته و طی یک دهه گذشته نیز تشدید تحریم ها را مشاهده می کنیم؛ این مهم در حالیست که غربی ها نیز با بانک مرکزی کشورمان کار نمی کنند.

تحریم بانک مرکزی تاثیری بر نوسانات اقتصادی داخلی نداشته است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد تحریم بانک مرکزی کشورمان از سوی وزارت خزانه داری آمریکا تاثیری بر نوسانات اقتصادی داخل نگذاشته زیرا ایران از تاثیر شرایط تحریمی عبور کرده و بر خلاف نظر مقامات آمریکایی مانند ترامپ مبنی بر اینکه "ایرانیان در داخل کشورشان مشکلاتی دارند و بسیاری از این مشکلات خودساخته است و تحریم‌ها علیه ایران کارساز بوده‌اند"، در حال رشد اقتصادی هستیم.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای جزئیات تحریمها علیه برخی بخش‌ها و موسسات مالی و اعتباری ایران را اعلام کرد.

بر این اساس وزارت خزانه‌داری آمریکا در وبگاه رسمی خود اعلام کرد که بانک مرکزی ایران، صندوق توسعه ملی ایران و شرکت اعتماد تجارت پارس را تحت تحریم قرار داده است.

در همین ارتباط، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه بانک ایرانی نامشروع است.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 بازدید:324 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 انتخاب ترامپ دولت ایران را دچار چالش می کند  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1007 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب