مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

روایت دکترقاضی زاده ازوارونه‌نمایی مطالبات زنان

دکترسید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی درگفتگو با روزنامه کیهان گفت: «اقدامات هماهنگ جریان نفوذی در مسائلی همچون خودسوزی دختر جوان ، به دلیل این است که این‌ها در یک اردوگاه فکری قرار دارند. همچنین این اردوگاه فکری از بیرون مرزها تغذیه می‌شود. لذا به دلیل وابستگی فکری این اردوگاه به جریان‌های معاند خارجی، معمولاً افکار آنها را منعکس می‌کنند.


به طور خاص در ماجرای خودسوزی دختر جوان که از خبر دروغ یک سایت خبری شروع شد باید توجه داشت که این سایت بار اولی نیست که خبر کذب منتشر می‌کند و به نوعی آمدنیوز داخلی است. این سایت بارها از زبان افراد مختلف اخبار دروغ منتشر کرده، از زبان خود بنده و سایر نمایندگان نیز به همین ترتیب عمل کرده است. لذا به نظر من نباید خیلی این سایت را جدی گرفت. اما فارغ از انتشار خبر کذب توسط این خبرگزاری، باید توجه داشت که مجموعه برخی سلبریتی‌ها، برخی نمایندگان مجلس، رسانه‌ها و... یک اردوگاه فکری هستند و در مسائل مختلف به هم پاس می‌دهند. یک عده هم یاد گرفته‌اند که بدون بررسی صحت و سقم قضیه خودشان را وسط ماجرا انداخته و بعداً مرتب عذرخواهی کنند. به نظر بنده این‌ها از یک بیماری «شهرت‌طلبی» و «دیده شدن» به هر قیمتی رنج می‌برند.

دکترقاضی‌زاده تاکید می‌کند: «کسی که از طرف عموم مردم برای کنترل فضای عمومی جامعه انتخاب شده باید با این موارد برخورد کند. متاسفانه ما در مقابل دروغ کوتاه می‌آییم. ما وقتی در انتخابات ریاست‌جمهوری اجازه می‌دهیم هر کسی هر دروغ بدون سندی را بیان کند و کسی هم از او سند نمی‌خواهد، قبح این مسئله شکسته شده و عادی می‌شود. این درحالی است که در کشورهای دیگر از جمله آمریکا این امکان وجود ندارد. مثلاً در آمریکایی که به ظاهر همه چیز آزاد است، شما اگر کوچک‌ترین ادعایی در رسانه‌ها مطرح کرده و نتوانید سندش را ارائه کنید، مقام قضایی بلافاصله ورود کرده و با شما برخورد می‌کند.»


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 1 مهر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 1 مهر ماه، 1398 بازدید:312 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 هنجار شکنی‌ها یک جریان عادی فرهنگی نیست  [ دوشنبه، 7 مرداد ماه، 1398 ] 422 مشاهده
 عده‌ای در کشور از معطل کردن مردم لذت می‌برند  [ چهارشنبه، 4 دي ماه، 1398 ] 263 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب