مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

طرح «اعاده خسارت از آمریکا پیرو واقعه ۱۳ آبان» کلید خورد

رئیس فراکسیون «اقدام پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا» گفت: این فراکسیون با توجه به اسنادی که در لانه جاسوسی و اعترافاتی که جاسوسان آمریکایی‌ سالها پیش داشته‌اند، درصدد برآمده تا طرحی را برای اعاده خسارت از آمریکایی‌ها پیرو واقعه 13 آبان تهیه و این طرح را به مجلس ارائه دهد.


دکترسید امیرحسین قاضی‌زاده‌‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به سرنوشت طرح‌های ده‌گانه ضد آمریکایی در مجلس گفت: طرح‌های ده‌گانه ضد آمریکایی در حال حاضر در کمیسیون‌های «امنیت ملی و سیاست خارجی» و «فرهنگی» در حال بررسی است و کارشناسان امر می‌توانند نقطه نظرات خود را پیرو این طرح‌ها به مجلس ارائه دهند تا این طرح‌ها به غنای لازم برسد.

وی تاکید کرد: البته در حال حاضر دوستا‌نمان در فراکسیون بر روی طرح جدید ضد آمریکایی در قالب روز ۱۳ آبان، مشغول به فعالیت هستند تا طرحی را در مقابله با این واقعه علیه ایران تهیه کنند.

رئیس فراکسیون «اقدام پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا» با بیان اینکه  آمریکایی‌ها به لحاظ حقوقی در عرصه‌های مختلف- با دلیل و بی دلیل- علیه ایران پرونده سازی کرده اند. اظهارداشت: آمریکایی‌ها در تعداد زیادی از رویارویی‌ها علیه ایران نقش مستقیم داشته اند لذا این فراکسیون تلاش می‌کند تا این موارد را شناسایی کرده و اقدام پیش دستانه در این راستا داشته باشد که نمونه آن در موضوع هواپیمای ایرباس و ۲۸ مرداد مطرح شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بنابراین این فراکسیون با توجه به اسنادی که در لانه جاسوسی و اعترافاتی که جاسوسان آمریکایی‌ سالها پیش داشته‌اند، درصدد برآمده تا طرحی را برای اعاده خسارت از آمریکایی‌ها پیرو واقعه 13 آبان تهیه و این طرح را به مجلس ارائه دهد.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 15 مهر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 15 مهر ماه، 1398 بازدید:484 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 مسکن اقساطی برای کارمندان دو هفته دیگر نهایی می‌شود  [ سه شنبه، 28 خرداد ماه، 1398 ] 612 مشاهده
 جریانات سیاسی نیازمند بازسازی هستند  [ شنبه، 24 تير ماه، 1396 ] 1548 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب