مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

برخی با طرح شعار «نه به جنگ» در پی زیر سوال بردن دفاع مشروع موشکی هستند
عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقدمه سازی برای زیر سوال بردن دفاع مشروع موشکی با شعار فریبکارانه «نه به جنگ»، گفت: باور برخی هضم شدن در نظام جهانی است و یکی از بزرگان این جریان معتقد به کنار گذاشتن ارتش و موشک ها برای پیشرفت بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی و حجت الاسلام نصر الله پژمان فر نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه در نشست نخبگان فرهنگی که در حسینیه قرآن و عترت برگزار شد به بحث و گفت‌وگو پیرامون سند ۲۰۳۰ پرداختند.

در این جلسه دکترقاضی زاده هاشمی با اشاره به پروژه یکپارچه سازی جهانی به دست صهیونیسم و غرب از طریق سازمان ها و نهادهای بین المللی گفت: بنا بر گفته یکی از سران اصلاحات اگر این نوع از قراردادها را قبول کنیم ریل گذاری های خاصی در کشور انجام می شود که دولت های بعدی نمی توانند به راحتی از آن خارج شوند. همچنین خط روشنفکری خاصی در کشور وجود داشته و دارد که در حال تطبیق خط فکری ما با غرب است و دولت با سرعت و بی دقتی قرارداد هایی که در دنباله همین خط فکری است را می پذیرد و اجرا می کند.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی سند ۲۰۳۰ را قطعه و جزئی از یک کل بزرگ تر دانست افزود: باید به دیگر اجزای این کل نیز توجه شود. باور برخی هضم شدن در نظام جهانی است و یکی از بزرگان این جریان معتقد به کنار گذاشتن ارتش و موشک ها برای پیشرفت بود. این عده حتی بودجه موشکی کشور را پنج هزار میلیارد تومان کاهش دادند که با اعتراض و اقدام نمایندگان انقلابی مجلس اصلاح شد. اما آنان در حال فراهم کردن مقدمات زیر سوال بردن دفاع مشروع موشکی با شعار فریب کارانه «نه به جنگ» در آینده نزدیک هستند.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 2 تير ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 2 تير ماه، 1396 بازدید:1750 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 توقیف کشتی انگلیسی موجب تسهیل در امور بانکی شد  [ پنجشنبه، 10 مرداد ماه، 1398 ] 490 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب