مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

شاهد شیطنت برخی کشورها در دریای سرخ هستیم

 عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تاکید بر ضرورت برخورد با آسیب زنندگان به نفت کش ایرانی "سابیتی" در دریای سرخ، گفت: طرح صلح هرمز جهت گیری خوبی را برای دستیابی به دوستی و برادری در منطقه مشخص کرده است.


سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به هدف قرار گرفتن نفت کش ایرانی "سابیتی" در دریای سرخ، گفت: متاسفانه این موضوع برای سومین یا چهارمین مرتبه رخ داده و موجب بروز حادثه برای نفتکش های ایرانی در این منطقه شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع چنین حادثه ای نشان دهنده بروز شیطنت توسط سعودی ها، اسرائیلی ها یا عامل دیگری در دریای سرخ است که باید با عامل این موضوع برخورد شود.

وی ادامه داد: بر این اساس به نظر می رسد باید برای نفتکش ها و کشتی های ایرانی که از دریای سرخ خصوصا این منطقه عبور می کنند یگان پشتیبانی و همراهی اعزام شود.

لزوم همراهی و حمایت یگان های پشتیبانی از کشتی ها و نفتکش های ایرانی حاضر در منطقه دریای سرخ

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه یگان پشتیبانی می تواند از کشتی ها و نفتکش ها دفاع کند، اظهار کرد: در این بین پیشنهاد می شود کشتی ها و نفتکش ها پیش از اعزام به این منطقه از حیث امنیتی چک شوند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید کشورهای منطقه را به صلح و دوستی دعوت کنیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه رییس جمهوری با پیشنهاد طرح صلح هرمز جهت گیری خوبی را مشخص کردند اما باید یادآور شد برای رسیدن به این مهم، ابتدا باید مقدمات دوستی و برادری فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بنا بر اعلام شرکت ملی نفتکش ایران، نفتکش ایرانی متعلق به شرکت ملی نفتکش (NITC) صبح روز (جمعه، ۱۹ مهرماه) در ۲ انفجار جداگانه که به‌طور احتمال بر اثر اصابت موشک در ساعت‌های ۵ و ۲۰ : ۵ دقیقه صبح در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان سعودی رخ داده، دچار انفجار در بخش بدنه شده است.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 20 مهر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 20 مهر ماه، 1398 بازدید:384 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 تدوین طرح حمایت از افشاکنندگان مفاسداقتصادی  [ دوشنبه، 21 آبان ماه، 1397 ] 740 مشاهده
 عزم مجلس برای رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌ بنیان  [ يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 ] 433 مشاهده
 توقیف کشتی انگلیسی موجب تسهیل در امور بانکی شد  [ پنجشنبه، 10 مرداد ماه، 1398 ] 454 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب