مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

آستان قدس رضوی به خوبی ظرفیت‌های مردمی را ساماندهی کرده است/موضوع خدمت‌رسانی به زائران باید مردمی بماند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: آستان قدس رضوی با راه‌اندازی قرارگاه جهاد خدمت به خوبی ظرفیت‌های مردمی را ساماندهی کرده است.
به گزارش قدس آنلاین، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه بازدید از قرارگاه جهاد خدمت اظهار کرد: موضوع خدمت‌رسانی به زائران باید مردمی بماند، اگر برکت و عزتی در اربعین مشاهده می‌شود به دلیل مردمی بودن این کار است.


وی افزود: یکی از وظایف آستان قدس رضوی خدمت به زائران امام رضا(ع) است، در گذشته خدمت در محدوده حرم مطهر تعریف‌ شده بود، اما در سال‌های اخیر مردم و خدام به ‌صورت گسترده‌تر به‌ ویژه در دهه آخر صفر که مشهد پذیرای بیشتر زائران امام رضا(ع) است، خدمات متعددی را به زائران آقا ارائه می‌کنند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه اکنون مردم برای خدمت‌رسانی قادر به مدیریت فضا هستند، بیان کرد: به دلیل همراهی آستان قدس رضوی احساس خادمی امام رضا(ع) در افرادی که برای خدمت‌رسانی اقدام می‌کنند، ایجاد می‌شود.
قاضی‌زاده هاشمی تأکید کرد: آستان قدس رضوی با راه‌اندازی قرارگاه جهاد خدمت به خوبی ظرفیت‌های مردمی را ساماندهی کرده است.
وی خدمت به زائران را یک کار ترویجی برای اصلاح سبک زندگی مردم مشهد عنوان کرد و گفت: احساس وظیفه در مشهدی‌ها باید به ‌عنوان مجاوران امام رضا(ع) ایجاد شود که خوشبختانه این مهم در حال شکل‌گیری است.
وی ادامه داد: امیدوارم زمانی برسد تا همه مشهدی‌ها در طول سال خود را خادم امام هشتم(ع) بدانند و در جهت خدمت به زائران امام رضا(ع) عمل کنند.
قاضی‌زاده هاشمی با تأکید بر مردمی ماندن خدمت به زائران امام رضا(ع) افزود: اگر برکتی در اربعین مشاهده می‌شود به دلیل مردمی بودن این کار است. مردمی بودن به هر کاری عزت می‌دهد، وقتی کار از حالت مردمی خارج شود، آن عزت را دیگر نخواهد داشت.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 7 آبان ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 7 آبان ماه، 1398 بازدید:193 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ثروت و گدایی در مشهد اقتصادی است  [ پنجشنبه، 11 مهر ماه، 1398 ] 256 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب