مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب را از انحراف نجات داد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در ماجرای ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی استراتژی مقاومت فعال دانشجویان خط امام در برابر استراتژی سازشِ دولت موقت پیروز شد و انقلاب را از انحراف نجات داد.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، یوم الله ۱۳ آبان را مصداق اراده ملت ایران بر انتخاب استراتژی مقاومت فعال در برابر استکبار خواند و اظهار داشت: دو استراتژی سازش با استکبار و مقاومت فعال در برابر تمامیت خواهی استکبار از ابتدای انقلاب در مقابل هم قرار گرفته اند، در ماجرای ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی استراتژی مقاومت فعال دانشجویان خط امام در برابر استراتژی سازشِ دولت موقت پیروز شد و انقلاب را از انحراف نجات داد.


عضو هیات رئیسه مجلس یوم الله ۱۳ آبان را انقلاب دوم خواند و گفت: با تسخیر لانه جاسوسی، در واقع ملت ایران عملا به دنیا اعلام کردند که استکبار ستیزی  و استقلال محور مبارزه انقلابیون است و از همان زمان صدور انقلاب آغاز شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: ملت های آزاده جهان با پدیده ای جدید مواجه شدند که عملا در برابر استکبار ایستاده بود و برای کسب استقلال اراده ای آهنین داشت، همین امر موجب صدور انقلاب به نقاط مختلف جهان شده و در واقع جمهوری اسلامی را از انزوا خارج و جهانی کرد.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 13 آبان ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 13 آبان ماه، 1398 بازدید:283 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 نگاهی عمیق‌تر به مسائل مورد بحث این روز‌ها در حوزه پزشکی  [ چهارشنبه، 6 شهريور ماه، 1398 ] 351 مشاهده
 با تعیین تعرفه ۵ درصدی رواج زیرمیزی دور از ذهن نیست  [ شنبه، 22 ارديبهشت ماه، 1397 ] 807 مشاهده
 فقط کاسه چه کنم، چه کنم دستمان گرفتیم  [ جمعه، 7 دي ماه، 1397 ] 633 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب