مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مجلس دهم صدای واحد سیاسی نداشت

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس دهم به لحاظ سیاسی مجلس چند منظوره بود، گفت: به علت وجود فراکسیون‌های مختلف مجلس صدای واحد سیاسی نداشت اما در حوزه بین‌الملل یک صدا بود.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: کارهای خوبی در مجلس دهم صورت گرفت که در مجلس‌های گذشته حتی به آن‌ها نزدیک هم نمی‌شدند، به عنوان مثال یکی از آن‌ها طرح منع به‌کارگیری بازنشستگان بود.


عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس دهم به لحاظ سیاسی مجلس چند منظوره بود، خاطرنشان کرد: به علت وجود فراکسیون‌های مختلف مجلس صدای واحد سیاسی نداشت اما در حوزه بین‌الملل یکصدا بود.

وی افزود: نمایندگان برای نشان دادن وحدت سیاسی خود در مسئله‌های بین‌المللی در زمان تحریم سپاه همه لباس سپاه پوشیدند، یا در راستای سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری برای قراردادن جنایات آمریکایی‌ها بلافاصله کارهایی را انجام دادند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس دهم در حوزه سیاست داخلی وحدت وجود نداشت به همین جهت نتوانست موضع روشنی نسبت به عملکرد دولت بگیرد که این موضوع محل بحث است.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به روند قرارگیری شرکت پدیده در بورس عنوان کرد: حکم صادر شده، وضعیت تعیین تکلیف شده بخشی از سهام مربوط به بانک صادرات، ملل و مردم است اما هیأت مدیره باید تعیین تکلیف شود تا سهام‌داران به سود منابع خود دست یابند چرا که کار در رده‌های بالای نظام تمام شده و کار‌ها در حال انجام گرفتن است.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1398 بازدید:250 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپا چه دستاورد برجامی خواهد داشت؟  [ پنجشنبه، 19 ارديبهشت ماه، 1398 ] 584 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب