مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بررسی ریشه ای ادعای اصلاح طلبان در مورد مشارکت ضعیف مردم در انتخابات آتی

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «رسالت» با رد ادعای اصلاح طلبان مبنی بر مشارکت ضعیف مردم در این دوره از انتخابات، بیان کرد: «بعد از اعلام اسامی نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس نظرسنجی های مردمی در مورد مشارکت در انتخابات متفاوت شد و مردم برای شرکت در انتخابات بیشتر از قبل تمایل پیدا کردند. دلیل نارضایتی مردم عملکرد شورای نگهبان نیست  و بالعکس. اعلام نامزدهای رد صلاحیت شده تاثیر مثبت بر افکار عمومی داشته است و مردم به این باور رسیده اند که مرجعی برای رسیدگی به تخلفات مسئولان  وجود دارد و مردم بیشتر از قبل امیدوار شدند.»


وی افزود: «مسئله ای که بیشتر مردم را ناامید کرده است عملکرد دولت روحانی است، نخست در بخش اقتصادی و معیشتی مردم و دوم اشرافی گری، همچنین به دنبال رانت بودن و فسادی که در دولت موج می زند است که باعث ناامیدی مردم شده است. رئیس جمهور به جای برخورد با مفسدان از آن ها حمایت می کند مانند ماجرای برادر روحانی، برادر جهانگیری و ماجرای هلال احمر و... . این مسائل است که مردم را ناراضی می کند.»

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: «بیان سخنانی شبه برانگیز به دلیل این است که میزان حمایت عمومی مردم از اصلاحات کاهش و علت آن عملکرد بسیار ضعیف دولت در این دو دوره بوده است. اصلاح طلبان به صورت پی درپی در حال ایجاد جنجال و سروصدا هستند، می توان گفت این کار فرار روبه جلو است تا روحانی در آینده بتواند، شکست محکم و گسترده اصلاح طلبان را که به دلیل عملکرد نادرست خودش بوده با مظلوم نمایی از بین ببرد.» 

عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان تاکید کرد: «با این کار می خواهند مردم بعد از مدتی عملکرد ضعیف اقتصادی و اجتماعی و فساد را فراموش کنند و با سوارشدن بر اسب امواج رسانه ای، خودشان را به قدرت برگردانند و با مظلوم نمایی برای دوره های بعد آماده شوند. اما دست شان برای مردم رو شده است و مردم آگاه و فهیم آن ها را به خوبی شناخته اند.»


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 15 بهمن ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 15 بهمن ماه، 1398 بازدید:401 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب