مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

متأسفانه سال ۹۹ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حذف شده است

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه سال ۹۹ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حذف شده است، گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی مستلزم آن است که دولت بدهی خود با این سازمان را تسویه کند.


سیدامیرحسین قاضی‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به میزان حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری در سال ۹۹ اظهار کرد: در بودجه سنواتی برای افراد بازنشسته که تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند یک ضریب افزایش حقوق پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: امسال این افزایش برای بازنشستگان تأمین اجتماعی ۲۱ درصد بود و با این حال حقوق آنان یک میلیون تومان کمتر از بازنشستگان کشوری است که بخش عمده این تفاوت به بدهکاری دولت به سازمان تأمین اجتماعی باز می‌گردد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه بر همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأکید شده است، گفت: متأسفانه سال ۹۹ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حذف شده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش حقوق نیروهای قرادادی که تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند به‌دلیل عدم تأمین منابع همواره  درصدی از آن محقق می‌شود و معمولاً خسارت می‌بینند.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: تفاوت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی که عمدتاً کارگر هستند با بازنشستگان کشوری سبب نارضایتی آنان شده است.

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه بازنشستگان تأمین اجتماعی با افزایش هزینه‌های درمانی نیز مواجه هستند و این کار را برایشان سخت‌تر کرده است، خاطرنشان کرد: دولت باید سریعاً بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی را تسویه کند.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1399 بازدید:61 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 صندوق‌های بیمه ای برای تجمیع به قانون تمکین کنند  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1061 مشاهده
 بیکاری جوانان نشانه عدم تدبیر دولت است  [ جمعه، 25 فروردين ماه، 1396 ] 1173 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب