مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

۱۷۰ هزار معلم فاقد مسکن هستند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۱۷۰ هزار معلم فاقد مسکن هستند، گفت: وزارت آموزش و پرورش به عنوان متولی طرح مسکن ملی زمان قطعی تحویل واحدهای مسکونی به فرهنگیان را تعیین کند.


سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا،  با اشاره به تکلیف قانونی وزارت آموزش و پرورش در شناسایی فرهنگیان فاقد مسکن اظهار کرد:  نهاد مجری این قانون وزارت آموزش و پرورش است که باید زمان قطعی تحویل واحدهای مسکونی به فرهنگیان را تعیین کند.

وی با بیان اینکه آوردن به موقع سهم مالی توسط متقاضیان از مواردی برنامه زمانبندی تحویل پروژه‌هاست که اگر به موقع صورت نگیرد، زمان تحویل واحد‌های مسکونی را طولانی می‌کند، افزود: سه سال زمان برای تکمیل واحدهای مسکونی فرهنگیان پیش‌بینی شده است که وزارت راه و شهرسازی در این مدت باید در قالب طرح ملی مسکن اراضی مورد نیاز پروژه‌ها را تأمین کند. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه از مجموع ۹۰۰ هزار فرهنگی در کشور ۱۷۰ هزار معلم فاقد مسکن هستند، تأکید کرد: اجرای رسمی پروژه‌های مسکن فرهنگیان از هفته معلم در دستور کار قرار گرفته، اما  به‌نظر می‌رسد شناسایی زمین‌های مازاد وزارت راه و شهرسازی و آموزش و پرورش که باید در  اختیار سازندگان قرارگیرد به کندی انجام می‌شود. 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ۳۵۷ تعاونی مسکن فرهنگیان در این طرح فعالیت می‌کنند که باید پویاتر شوند. 

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: برنامه زمان‌بندی ساخت واحدهای مسکونی فرهنگیان  دوساله است و وزارت آموزش و پرورش باید زمان قطعی ساخت این پروژه‌های مسکن را تعیین کند.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1399 بازدید:195 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 مذاکره با آمریکایی‌ها جز وقت تلف کردن دستاورد دیگری ندارد  [ چهارشنبه، 27 شهريور ماه، 1398 ] 470 مشاهده
 استخدام جدید نیروی هوایی ارتش در سال 97  [ سه شنبه، 15 آبان ماه، 1397 ] 826 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب