مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

وزارت آموزش و پرورش مانع تربیت نسل براساس آموزه‌های غربی شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت آموزش و پرورش مانع اجرای برنامه های غرب گرایانه و تربیت نسل براساس آموزه های غربی و سند ۲۰۳۰ شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی درباره گزارش وزیر آموزش و پرورش پیرامون مشکلات نظام آموزشی کشور، گفت: استراتژیک ترین سازمان کشور از منظر انقلاب اسلامی سازمان تعلیم و تربیت عمومی است. به نظر می‌رسد که در دوران اخیر، دولت‌ها از این زاویه به سازمان تعلیم و تربیت نگاه نکرده اند.


وی با بیان اینکه به زودی ۳۵۰ هزار نفر از معلمان کشور بازنشسته شده و دچار مشکل جدی نیروی انسانی می‌شویم، اظهار داشت: از طرفی تبعیض گسترده در نظام آموزش و پرورش تحت عنوان مدارس مختلف وجود دارد و مسئله جذب و تربیت کادر مجرب و به کارگیری کادر باانگیزه برای معلمی چالش آموزش و پرورش است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم وزارت آموزش و پرورش با همکاری شورای انقلاب فرهنگی برای این مشکلات بنیادین آموزش و پرورش فکری جدی کنند و با ارائه بسته، نقش مجلس نیز در آن روشن شود.

قاضی زاده هاشمی گفت: نمایندگان به این موضوع اشاره کردند که نقش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان باید بیش از پیش تقویت شود، از طرفی اجرای دقیق سند تحول بنیادین اتفاق بیفتد.

وی تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش با تشکیل شورای اسلامی با قدرت، جلوی اجرای برنامه‌های غرب گرایانه و تربیت نسل بر اساس آموزه‌های غربی و سند ۲۰۳۰ را بگیرد و گزارش‌های دقیق آن را به مجلس و شورای انقلاب فرهنگی ارائه کند.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 31 خرداد ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 31 خرداد ماه، 1399 بازدید:50 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 فتنه خط قرمز برخی نمایندگان نیست  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1131 مشاهده
 آغاز کار مجمع هم‌اندیشان جهادی همزمان با مجلس یازدهم  [ چهارشنبه، 7 خرداد ماه، 1399 ] 93 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب