مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

ضرورت اصلاح رویه‌های فسادزا بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود/ مجلس در استقرار عدالت همراه قوه قضائیه است

امیرحسین قاضی‌زاده گفت: مجلس برای ارتقای اعتماد عمومی مردم که مهمترین عامل ایجادکننده سرمایه اجتماعی است کنار قوه قضائیه خواهد ایستاد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده نائب‌رییس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به هفته قوه قضائیه گفت: در مسیر استقرار عدالت و احقاق حقوق مردم، مجلس همراه و کنار قوه قضائیه خواهد بود.


وی افزود: در شرایطی که برخورد با برخی مفاسد ریشه‌دوانده در هر سه قوه، امیدهای تازه‌ای را در دل مردم ایجاد نموده است، ضرورت اصلاح رویه‌های فسادزا و پیشگیرانه بیش از هر زمانی احساس می‌شود.
قاضی‌زاده با تصریح به ضرورت بررسی و اصلاح و تصویب لوایح سه‌قلوی مبارزه با فساد، شفافیت، و مهار تعارض منافع در مجلس یازدهم ابراز کرد: مادامی که مدیران وادار به نشستن بر صندلی‌های داغ و در اتاق‌های شیشه‌ای نباشند، نمی‌توان صرفاً با تکیه بر پیش‌فرض سلامت نفس افراد، امور حیاتی مردم را به صاحب‌منصبان سپرد. اگر ذغال داغ و بیم آتش نباشد، حتی برادر امیرالمؤمنین(ع) بودن هم مانع از نشستن بر سفره معاویه نخواهد شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین حقوق و امید به احقاق حق، مهمترین زیرساخت لازم برای هر فعالیت تولیدی است، لذا مجلس و قوه قضائیه باید برای تحقق جهش تولید به‌سمت اصلاح زیرساختهای حقوقی و قضایی بروند تا محیط اقتصادی سالم‌تر، رقابتی‌تر، شفاف‌تر و امن‌تری را برای فعالان اقتصادی ایجاد کنند و اعتماد به امکان استیفای حقوق را احیا نمایند.

نایب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به تمام دست‌اندرکاران حوزه قضائی کشور، خاطرنشان کرد: برای ارتقای اعتماد عمومی مردم که مهمترین عامل ایجادکننده سرمایه اجتماعی است، همگان باید دست به دست یکدیگر بدهیم و در این راه دشوار، مجلس نیز کنار قوه قضائیه خواهد ایستاد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 8 تير ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 8 تير ماه، 1399 بازدید:259 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 دیپلماسی پارلمانی با کشورهای منطقه تقویت شود  [ يكشنبه، 13 بهمن ماه، 1398 ] 440 مشاهده
 تیتر امشب؛ تحقیق و تفحص گام آخر نظارت مجلس است  [ چهارشنبه، 23 خرداد ماه، 1397 ] 1185 مشاهده
 سوال دکترقاضی زاده از وزیر فرهنگ درباره حادثه منا  [ دوشنبه، 28 مرداد ماه، 1398 ] 583 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب