مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

خبرنگاران، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارند

نایب رئیس مجلس ضمن اشاره به وظایف خطیر رسانه در شرایط امروز کشور، گفت: جامعه خبرنگاری، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارد و نیاز آنها باید احصاء شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، سید امیرحسین قاضیزاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز عصر (چهارشنبه 15 مرداد ماه) در آستانه عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار از مجموعه خبرگزاری خانه‌ملت و اداره اخبار مجلس بازدید کرد.


قاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، در توضیح اهمیت جایگاه رسانه و خبرنگار در فضای امروز جامعه، گفت: جامعه خبرنگاری کشور، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارد.

وی افزود: رسالت مدیریت و افکار عمومی جامعه خبرنگاری از سویی به معنای اطلاع رسانی شفاف، دقیق و حقیقی و از سوی دیگر به معنای رساندن تحلیل‌های صحیح به سمع و نظر مردم است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جامعه خبرنگاری کشور همچنین در جمع آوری و ارسال نظرات مردم و رساندن نظر آنها به مسئولین و حساس سازی مسئولین نسبت به وظایف حقیقی و حقوقی‌شان، کار بزرگ و مقدسی را باید انجام دهند که صبر و تحمل بسیاری می‌خواهد و مطالعه زیادی نیاز دارد.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه خبرنگاران وظیفه خطیری را به دوش دارند، گفت: خبرنگاری جز مشاغل برجسته امروز کشور است و نیاز این گروه از افراد باید احصاء شود.

نایب رئیس مجلس یازدهم شورای اسلامی یادآور شد:  قوه مقننه نیز به تناسب برای ساماندهی و یکپارچگی حوزه رسانه کشور آماده قانونگذاری یا اصلاح قوانین است.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 19 مرداد ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 19 مرداد ماه، 1399 بازدید:138 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب