مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بکاربردن واژه تحریف در کنار تحریم یک پیام استراتژیک دارد که باید رمزگشایی شود
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینکه رهبر فرزانه انقلاب واژه تحریف را در کنار تحریم بکار بردند، یک پیام استراتژیک و خاص را متذکر شده‌اند که نیاز به واکاوی و تبیین به وسیله قلم‌های پاک و نفوس سالم و انقلابی دارد.


به گزارش آرانیوز، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب درخصوص جریان تحریف که سعی در وارونه نشان دادن واقعیت‌های کشور دارد، پرداخته است.

متن یادداشت نایب رئیس مجلس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

واکاوی و رمزگشایی از یک کلید واژه مهم

مقام معظم رهبری"حفظه الله" : «من به شما بگویم که اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم قطعاً شکست خواهد خورد، زیرا که عرصه، عرصه‌ی جنگ‌ اراده‌ها است،  وقتی جریان تحریف شکست خورد و اراده‌ی ملّت ایران همچنان قوی و مستحکم باقی ماند، قطعاً بر اراده‌ی دشمن فائق می‌آید و پیروز خواهد شد».

تحریم  برای ملت مقاوم ایران واژه‌ای مشخص، مبین، آشنا و کاملاً واضح بوده و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران، که منافع استکبار جهانی را به خطر انداخت و پای آنها را از کشور ایران کوتاه نمود، آن‌را حس نموده و سال‌هاست که در تمام زوایای زندگی خود از تحریم شیرخشک و پستانک اطفال گرفته تا دارو و تجهیزات پزشکی همه را تجربه کرده و بخش عمده‌ای از آن‌را نیز خنثی نموده‌اند، ولذا نیاز به توضیح ندارد، اما تحریف که واضح‌ترین معنای آن (بدل را بجای اصل قالب کردن) باهدف فریب افکار عمومی به کار می‌رود، مصادیقش در مسائل داخلی یک کشور تا جامعه جهانی و سازمان ملل و شورای امنیت سال‌هاست رواج دارد.

ولذا اینکه رهبر فرزانه انقلاب واژه  تحریف را در کنار تحریم بکار بردند، یک پیام استراتژیک و خاص را متذکر شده‌اند که نیاز به واکاوی و تبیین به وسیله قلم‌های پاک و نفوس سالم و انقلابی دارد، که اگر رمزگشایی شود بسیاری از مجهولات اقتصادی - سیاسی (داخلی وبین المللی) بر همگان روشن و توطئه‌های داخلی و خارجی یکی پس از دیگری خنثی می‌شوند، و تمام تحریم‌ها، در همه ابعاد با شکست مواجه خواهند شد، و آثار مثبت آن برای ملت رشید و مقاوم ایران اسلامی نمایان می‌شود.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 19 مرداد ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 19 مرداد ماه، 1399 بازدید:392 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 کروناویروس، سلاح تهاجم بیولوژیک  [ جمعه، 16 اسفند ماه، 1398 ] 626 مشاهده
 به جای تلاش برای توقف «رئیسی» مانند او کار کنید  [ پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1398 ] 713 مشاهده
 مجلس یازدهم از هرگونه لابی‌گرایی دوری کند  [ سه شنبه، 23 ارديبهشت ماه، 1399 ] 429 مشاهده
 غدیر، بطلان جدایی دین از سیاست  [ يكشنبه، 19 مرداد ماه، 1399 ] 368 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب