مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

لزوم استمرار اقدامات مؤثر مجموعه قضایی استان خراسان رضوی در زمینه برخورد با مفاسد

دکترسیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی با رئیس کل دادگستری خراسان رضوی دیدار کرد.به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی غلامعلی صادقی در دیدار با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مشهد به تلاش دستگاه قضایی در زمینه مردمی شدن فعالیت ها، دفاع از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم اشاره کرد.


رئیس کل دادگستری خراسان رضوی که در مجتمع قضایی ولایت مشهد با دکتر امیرحسین قاضی زاده دیدار و گفتگو می کرد با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) و تأکیدات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» در خصوص شأن بالا و منزلت منحصربفرد مجلس شورای اسلامی در رأس امور افزود: انتظارات عمومی با تشکیل مجلس انقلابی در دوره جدید بسیار بالا رفته و امید می رود با تلاش نمایندگان محترم مردم در مجلس شاهد اصلاح امور و بهبود شرایط کشور باشیم.
رئیس شورای قضایی خراسان رضوی ضمن تقدیر از اقدامات صورت پذیرفته توسط نمایندگان مجلس بویژه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: بدیهی است داشتن نگاه ملی با توجه به نیازهای بومی و محلی می تواند منافع عمومی را در بلند مدت تأمین می نماید و در این زمینه مجمع نمایندگان استان می تواند پیشگام و منشأ اثر و خیر برای مردم شریف و بزرگوار با تأکید بر حل مشکلات موجود باشد.
غلامعلی صادقی تصویب قوانین کارآمد را به مثابه یک ابزار قدرتمند در دست مدیران اجرایی دانست و افزود: مجلس نقش بسیار مؤثری در ریل گذاری مسیر توسعه کشور دارد و دستگاه قضایی نیز با تمام توان در کنار نمایندگان محترم مجلس در این راستا تلاش خواهد نمود.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی یکی از مهمترین راهبردهای دستگاه قضایی در دوران تحول را گسترش ارتباطات مردمی ،مردمی شدن فعالیت ها و استفاده حداکثری از سازمانهای مردم نهاد، نخبگان، معتمدین و ریش سفیدان در پیشبرد اهداف متعالی دستگاه قضایی دانست و افزود: در این زمینه دادگستری استان خراسان رضوی با ایجاد دفتر ارتباط با نخبگان و برگزاری نشست های متعدد با علما و روحانیون، اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان، گروههای مختلف فنی و تخصصی، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه و مطبوعات و سایر گروههای مرجع سعی نموده به وظایف و تکالیف قانونی خود با رویکردهای جدید عمل نماید.
غلامعلی صادقی اصحاب رسانه و مطبوعات را یکی از تأثیرگذارترین گروهها در جامعه دانست و افزود: بحمدالله با رویکردهای جدید رئیس معزز قوه قضائیه و در دوران اخیر مدیریت قضایی استان تعاملات مطلوب و گسترده ای با سطوح مختلف رسانه ها شکل گرفته و ضمن اعلام حمایت از رسانه های شناسنامه دار و قانونی معتقدیم همگامی و همراهی رسانه ها با مسئولان می تواند منجر به افزایش اعتماد عمومی به نظام و ارتقاء روحیه نشاط و امید در جامعه شود.
گفتنی است در این دیدار دکتر امیرحسین قاضی زاده نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات انقلابی نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی در زمینه حل مشکلات مردم و ضمن تقدیر از اقدامات ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله رئیسی بر لزوم استمرار اقدامات مؤثر مجموعه قضایی استان خراسان رضوی در زمینه برخورد با مفاسد و اجرای عدالت در جامعه تأکید کرد.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 15 شهريور ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 15 شهريور ماه، 1399 بازدید:251 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب