مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

ارتباط امارات با رژیم صهیونیستی اعلام ارتداد از سوی این کشور است

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: یکی از الزامات دین اسلام دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است و وقتی کشور مسلمانی مثل امارات رسما با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار می کند در واقع ارتداد خود را اعلام کرده است.


توافق ننگین عادی سازی روابط بین امارات متحده عربی و دولت جعلی صهیونیستی که با طراحی و راهبری رژیم تروریستی و ضدبشری آمریکا  طی روزهای گذشته علنی شده است، همچنان با واکنش شدید محافل سیاسی و رسانه ای جهان اسلام مواجه است و چهره ها و شخصیت های سیاسی و مقامات رسمی کشورهای اسلامی این اقدام خائنانه را خنجری زهرآگین بر پیکر امت اسلامی به ویژه مقاومت و حقانیت ملت مظلوم مسلمان فلسطین قلمداد می کنند.

در همین رابطه سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‎وگویی با روزنامه کیهان، با اشاره به برقراری ارتباط بین امارات و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: اینکه یک کشور مسلمان مثل امارات رسما و علنا ارتباط خود با رژیم صهیونیستی را برقرار می کند در واقع یک نوع اعلام ارتداد از سوی این کشور است.

وی افزود: اسلام به عنوان یک دین یکسری بایدها و نبایدها و قواعد و الزامات خود را دارد و یکی از الزامات دین اسلام دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی امارات رسما ارتباط خود با اسرائیل را برقرار و آن را اعلام می کند در واقع این برقراری و اعلام ارتباط صدور یک بیانیه مبنی بر ارتداد این کشور است.

قاضی زاده خاطرنشان کرد: البته امارات پیش از این هم به صورت پنهانی ارتباطات امنیتی سیاسی با رژیم صهیونیستی داشته و امروز این ارتباطات علنی شده است.

نایب رئیس مجلس اظهار داشت: طبق آمار گرفته شده ۸۵ درصد از مسلمانان جهان با رژیم صهیونیستی مخالف هستند و وقتی کشوری مثل امارات با این رژیم ارتباط برقرار می کند باید بداند برقراری ارتباط با این رژیم و کنش های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و... دیگر کشور ها با این کشور در ادامه تاثیر خواهد داشت.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 16 شهريور ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 16 شهريور ماه، 1399 بازدید:74 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 عقب‌نشینی، دشمن را گستاخ‌تر می‌کند  [ چهارشنبه، 26 تير ماه، 1398 ] 528 مشاهده
 پایین بودن تعرفه‌هاي پزشكي،باعث رواج زیرمیزی است  [ دوشنبه، 14 آبان ماه، 1397 ] 826 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب