مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

تحریمی در عالم باقی نمانده که آمریکایی‌ها علیه ما اعمال نکرده باشند!

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها هرنوع تحریمی بود را در این سالیان اخیر علیه کشورمان اعمال کردند و الان هم اگر بخواهند این کار انجام دهند فکر می‌کنم دیگر چیزی برایشان باقی نمانده که تحریم کنند.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه اگر آمریکایی‌ها مکانیسم ماشه را فعال کنند، رویکرد جمهوری اسلامی در قبال این اقدام چه خواهد بود، اظهار کرد: آمریکایی‌ها تحریمی در عالم، مخلیه و خواب آنها نبوده که علیه ما اعمال نکرده باشند و به گفته خودشان سختگیرانه‌ترین فشارها را علیه ما اعمال کردند پس دیگر تحریمی باقی نمانده که بخواهند علیه ما اعمال کنند.


وی در ادامه افزود:  در حال حاضر غربی‌ها در حوزه‌های بانکی با ما همکاری ندارند و ارتباط فعال و پویایی در این رابطه وجود ندارد، بلکه این ارتباطات با محدودیت است و فکر می‌کنم اتفاق جدیدی هم نخواهد افتاد اگرچه اهمیت خاصی هم ندارد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: مسیری که ما طی می‌کنیم فارق از این بوده که دشمنانمان می‌خواهند چه کاری برایمان انجام دهند و البته تحریم‌هایی که آمریکا علیه کشورمان انجام می‌دهد نقض قوانین بین‌المل است.

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: آمریکایی‌ها چهره‌ای قانون‌گریز و ضد جامعه بین‌المللی از خود نشان داده‌اند؛ زیرا پس از 10 سال مذاکره  به این معاهده پایبند نبوده و آن را به چالش می‌کشانند که این نشان می‌دهد نظام حقوق بین‌الملل بی‌اعتبار است.

قاضی‌زاده هاشمی اظهار کرد: فرانسوی‌ها باید تکلیف خودشان را روشن کنند که چرا باید مکرون در امورات دیگر کشورها مداخلاتی را داشته باشد و قطعا با این کارش قوانین بین‌الملل را زیر سوال می‌برد؛ بنابراین وقتی که نمی‌تواند از معاهدات قبلی خود دفاع کند؛ چرا باید پیشنهاد مذاکره و گفتوگو به برخی از کشورها بدهد.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 24 شهريور ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 24 شهريور ماه، 1399 بازدید:52 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 پیام تبریک دکتر قاضی زاده برای سرلشکر سلامی  [ دوشنبه، 2 ارديبهشت ماه، 1398 ] 662 مشاهده
 برجام؟ مگر برجامی وجود داشته که بمانیم یا نمانیم  [ دوشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1397 ] 860 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب