مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مجلس قابل تعطیل کردن نیست/ فراهم‌سازی زیر ساخت‌های برگزاری جلسات به صورت الکترونیک

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زیر ساخت‌های برگزاری جلسات مجلس به صورت الکترونیک را فراهم شده است، گفت: ما جلسات مجلس را خواهیم داشت اما شکل برگزاری آن موضوعی است که در حال جمع‌بندی و تصمیم‌گیری درباره آن هستیم.


سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌و‌گو با میزان، با اشاره به برگزاری جلسات مجلس پیرو تصمیم جدید ستاد ملی کرونا در مجلس گفت: مجلس قابل تعطیل کردن نیست و وظایف روزمره ای دارد.

وی با بیان اینکه مجلس وظایف مهمی دارد و به زودی موعد بررسی بودجه سالیانه در مجلس خواهد بود،تاکید کرد: البته موضوع اپیدمی کرونا هم به این زودی‌ها قابل حل نیست؛ ما باید روشی را پی بگیریم که با وجود کرونا آن استانداردها را رعایت کنیم.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته قرار است ما با ستاد ملی کرونا جلساتی داشته باشیم  تا بدانیم با توجه به محوطه ای که مجلس دارد - با وجود سقف بلند- حداکثر افرادی که ممکن است زیر یک سقف جمع شوند و جلسات را با آنها پیش ببریم، چقدر خواهد بود.

وی بیان داشت : در ضمن به طور موازی زیر ساخت‌های برگزاری جلسات مجلس به صورت الکترونیک را فراهم کردیم؛ امروز صبح مسئول مرکز انفورماتیک مجلس در این زمینه گزارشی را در جلسه غیر علنی به نمایندگان ارائه کرد تا اگر لازم شد تعدادی از نمایندگان در صحن و تعدادی خارج از صحن باشند و آنها هم بتوانند به سرعت به زیرساخت‌ها متصل شوند و با مجلس ارتباط بگیرند و نهایتا آیین‌نامه مجلس هم رعایت شود.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: بنابراین ما جلسات مجلس را خواهیم داشت اما شکل برگزاری آن موضوعی است که در حال جمع‌بندی و تصمیم‌گیری درباره آن هستیم.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 28 آبان ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 28 آبان ماه، 1399 بازدید:33 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 سوال دکترقاضی زاده از وزیر فرهنگ درباره حادثه منا  [ دوشنبه، 28 مرداد ماه، 1398 ] 639 مشاهده
 جزئیات ده طرح ضدآمریکایی مجلس شورای اسلامی اعلام شد  [ چهارشنبه، 12 تير ماه، 1398 ] 699 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب