مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نطق نمایندگان نظر شخصی آنها بوده و نظر مجلس و نظام نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه نطق نمایندگان نظر شخصی آنهاست، تأکید کرد: نمایندگان آذربایجانی از نخستین گروه‌هایی بودند که به اقدام رئیس جمهور ترکیه را انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز(یکشنبه، 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی بعد از نطق میان دستور محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس گفت: زمانی که می خواهیم از منافع ملی دفاع کنیم، نباید باعث اختلاف افکنی داخلی شویم.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انصافا برادران و خواهرانمان از خطه غیور آذربایجان اولین گروهی بودند که در برابر این اقدام موضع گرفتند و رسانه ای شد.

وی در ادامه با بیان اینکه نمایندگان آذربایجانی در تذکرات خود به این اقدام انتقاد کرده و بیانیه امروز مجلس نیز را آنها تنظیم کردند که به امضای سایر نمایندگان رسید، گفت: باید در اظهار نظرها جانب انصاف را رعایت کرد و درباره اینکه هیأت رئیسه در این زمینه اقدامی کرده یا خیر نیز باید گفت ما به این انتقادات عادت کرده و از حق خود عبور کرده ایم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت ملت بزرگ ایران عرض می کنم نطق هایی که در مجلس ایراد می شود نظر شخصی نمایندگان بوده و موضع مجلس و نظام نیست؛ خواهش می کنم نمایندگان برای صف بندی و دفاع از حقی، حقوق دیگر و شرع را زیر پا نگذاشته و امیدواریم شاهد تکرار چنین اظهارنظرهایی نباشیم.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 23 آذر ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 23 آذر ماه، 1399 بازدید:103 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 متن کامل طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها  [ دوشنبه، 10 آذر ماه، 1399 ] 90 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب