مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

وعده دولت برای اجرای فاز اول تزریق واکسن کرونا محقق نشد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، از عدم تحقق وعده دولت برای اجرای فاز اول تزریق واکسن کرونا تا انتهای سال ۹۹ انتقاد کرد.به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمیدر یادداشتی ضمن انتقاد از عملکرد دولت در اجرای فاز اول تزریق واکسن کرونا خواستار پوشش واکسیناسیون با سرعت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ایجاد شرایطی مطلوب در کشور شد. در این یادداشت آمده است:


اهمیت واکسیناسیون در قطع زنجیره انتقال برای رسیدن به ثبات در مدیریت همه گیری بیماری کووید در محافل و مجامع علمی به خوبی مطرح گردیده و در همین راستا سرعت ایمن‌سازی در کشورهای مختلف با سرعت چشمگیری رو به افزایش می‌باشد، در حالیکه همچنان در دولت تدبیر وعده یک میلیون و سیصد هزار دوز واکسن در فاز اول تا انتهای سال ۹۹ حتی به میزان یک چهارم نیز محقق نشد.

بعد از اینکه دولت نتوانست به وعده‌های کمی واکسیناسیون خود در فاز اول جامه عمل بپوشاند، عدول از سند خود را در دستور کار قرار داد و بی‌نظمی‌هایی در  اولویت‌بندی ایمن‌سازی شکل گرفت و شاهد آن بودیم که بدون تکمیل شدن اولویت‌های فاز اول، پوشش ناقصی از فازهای بعدی را داشته باشیم.

به صورت ویژه توصیه می‌شود پوشش واکسیناسیون با سرعت بیشتر و برنامه ریزی دقیق‌تری پیگیری شود تا شاهد شرایط بهتری در کشور باشیم.

 با توجه به نشانه‌های خیز چهارم بیماری در کشور، از مردم عزیز مصرانه تقاضا داریم تا اصول بهداشتی را به صورت جدی رعایت نمایند تا در شرایط بحرانی دیگری قرار نگیریم.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 14 فروردين ماه، 1400 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 14 فروردين ماه، 1400 بازدید:28 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 کار جهادی ریشه در اقتصاد اسلامی دارد  [ دوشنبه، 4 شهريور ماه، 1398 ] 580 مشاهده
 پیروزی علیه داعش با الگو‌گیری از بسیج میسر شد  [ دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 ] 1028 مشاهده
 نباید مناطق آزاد تبدیل به دروازه واردات شود  [ سه شنبه، 29 آبان ماه، 1397 ] 925 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب