مطالب ویژه
تیتر یک

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نگاه جهانی به موضوعات مبتنی بر مکتب اسلام، اصلی‌ترین اتفاق در انقلاب اسلامی

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: الهام بخشی و الگو شدن و همچنین نگاه جهانی به موضوعات مبتنی بر مکتب اسلام، اصلی‌ترین اتفاقی بود که بعد از انقلاب اسلامی روی داد و جامعه ایران را تبدیل به جامعه متعالی با الگوی رهبری کرد.


سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی گفت: اساسی‌ترین دستاورد انقلاب تغییر رویکرد و تغییر جهان‌بینی جامعه است یعنی اینکه الگوی اداره جامعه و ارزش‌های حاکم بر جامعه چه بوده و در حال حاضر به چه دستاوردهایی در این زمینه رسیدیم.

نگاه جهانی به موضوعات مبتنی بر مکتب اسلام، اصلی‌ترین اتفاق در انقلاب اسلامی

وی افزود: از لحاظ توسعه آموزشی، بهداشتی و اقتصادی رشد خوبی داشتیم اما به اعتقاد بنده این الهام بخشی و الگو شدن و همچنین نگاه آخر الزمانی و نگاه جهانی به موضوعات مبتنی بر مکتب اسلام، اصلی ترین اتفاقی بود که بعد از انقلاب اسلامی روی داد و جامعه ایران را تبدیل به جامعه متعالی با الگوی رهبری کرد به طوری‌که آثار جهانی آن کاملا مشهود است اما متاسفانه کمتر به آن توجه می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس تصریح کرد: نکته دوم الگوی رهبری سیاسی است که انطباق رهبری سیاسی بر رهبری الگو، رهبری فرهنگی، اجتماعی یا رهبری دینی همه با هم منطبق شده است در حالیکه در جوامع دیگر این‌ها با یکدیگر متفاوت است.

عضو هیات رئیسه مجلس نقش مردم در پذیرش حرکت انقلابی را بسیار با ارزش توصیف کرد و افزود: نقش مردم، خواستن آنها، پذیرش و ادامه دادن این حرکت انقلابی حتی اگر سخت و همراه با جنگ و تحریم باشد بسیار با ارزش است.

جدی‌ترین مسئله جوان بودن جامعه و امید به آینده است

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: بحث بعدی شاخص‌های رشد است به عنوان مثال شاخص رشد در توسعه انسانی، در سرانه تولید ناخالص داخلی و امید به زندگی بسیار قابل توجه است چراکه رشد خوبی داشتیم.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه امید به آینده جدی‌ترین مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود گفت: شاید جدی‌ترین مسئله‌ای که باید به آن توجه شود همین توجه به جوان بودن جامعه و امید به آینده است که اگر چه نوسان داشته اما بهتر شده و باید توجه بیشتری به این موضوع داشت.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 15 دي ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 15 دي ماه، 1397 بازدید:320 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب