مطالب ویژه
تیتر یک

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

ارتباط دادن مشکلات معیشتی با لوایح جنجالی فرار به جلو است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اظهار نظر دولتی‌ها در ارتباط دادن مشکلات معیشتی مردم با عدم تصویب لوایح مربوط به FATF را فرار به جلو خواند و گفت: دولت باید عواقب اجرای «برجام» را بپذیرد.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از اعمال فشار دولت بر مجمع تشخیص و مجلس برای تصویب لوایح مربوط به FATF،  گفت: دولت همان حرف هایی که در رابطه با برجام می زد، امروز در مورد لوایح مربوط به  FATF می زند تا مجلس و مجمع را مجبور به تصویب آن کند.


وی با بیان اینکه اظهارات دولتی ها در واقع فرار به جلو است، خاطرنشان کرد: دولت  ۶ سال روی کار بوده است و مردم را با سیاست های غلط اقتصادی خود گرفتار تنگی معیشت کرده و امروز اعلام می کند اگر مجمع تشخیص مصلحت تصمیمی خلاف خواست ما بگیرد، مسئولیت تمام این سوء مدیریت های چندین و چندساله ما به گردن مجمع است.  

عضو هیئت رئیسه مجلس به جایگاه مجمع تشخیص مصلحت اشاره کرد و اظهار داشت: مجمع تشخیص مصلحت نظام،  یکی از ارکان قانون اساسی است که مقام معظم رهبری افرادی باتجربه از همه فکرها و جریان های سیاسی را انتخاب کرده اند و برای تشخیص مصلحت به  مجمع فرستاده اند.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: جمعی از افراد باتجربه از همه جریان ها در مجمع حضور دارند و برای این انتخاب شده اند که مصلحت نظام را تشخیص بدهند، چرا دولت آنها را تحت فشار قرار می دهد؟ در مرحله قبل خود آقای رئیس جمهور مصاحبه کردند و تهدید کردند، در این مرحله مسئول دفترشان و آقای ظریف حرف می زنند.

وی تاکید کرد: اجازه دهید این موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفته در فضای علمی مورد تبیین قرار گیرد، تا در یک فضای شفاف و روشن بتوان در مورد این لوایح  تصمیم گرفت. چرا دولت فضا را غبار آلود می کند؟

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به انتقادات نمایندگان حامی دولت از پیامک های اعتراضی مردم در مورد تصویب لوایح مربوط به FATF گفت: اگر این روش بد است،  چرا خودتان به این روش عمل می کنید، چه بسا فشاری که شما به عنوان مسئولان دولتی به مجمع و مجلس وارد می کنید و پیامی که می دهید بدتر از پیامک های مردم باشد، چون شما مسئولان رسمی کشور هستید.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه دولت به دنبال بهانه می گردد تا ناکارآمدی خود را گردن دیگران بیندازد، افزود: لذا تلاش دارد تا مشکلات معیشتی را به عدم تصویب لوایح مربوط به FATF نسبت دهد، دولت باید ابتدا در مورد عواقب و نتایج اجرای برجام مسئولیت بپذیرد و بعد از آن در مورد نتایج عدم پذیرش CFT و «پالرمو» تهدید کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم این تجربه شش ساله باعث رشد و آگاهی عموم مردم شود، گفت: حضور ملت ایران در  راهپیمایی ۲۲بهمن ماه نشان داد مردم اهل ولایت هستند و وقتی جانشین ولی خدا از آنها امری می خواهد، اهل هزینه کردن هستند.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 3 اسفند ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 3 اسفند ماه، 1397 بازدید:283 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپا چه دستاورد برجامی خواهد داشت؟  [ پنجشنبه، 19 ارديبهشت ماه، 1398 ] 220 مشاهده
 ۱ کشته و ۳۰ مجروح؛ آمار رسمی اورژانس کشور از زلزله سفیدسنگ  [ چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 ] 851 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب