مطالب ویژه
اطلاع رسانی
اپلیکیشن

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

مجلس در کلام رهبر معظم انقلاب

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

یاد امام،کلام امام

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مجلس دهم حداکثر همکاری را با دولت داشته است

عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است: مجلس دهم به نسبت روابط مجلس هشتم و نهم با دولت آقای احمدی‌نژاد، حداکثر همکاری و روابط صمیمانه را با دولت آقای روحانی داشت.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تعامل مجلس و دولت در سال 97، گفت: با توجه به مقایسه روابط مجلس هشتم و نهم با دولت آقای احمدی‌نژاد باید گفت که مجلس دهم حداکثر همکاری را با دولت داشته و رابطه خیلی صمیمانه‌تری با دولت آقای روحانی داشت.


سوال از رئیس‌جمهور حداقل کار مجلس برای شفاف‌سازی وضعیت اقتصادی کشور

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که در سال 97 برای وضعیت اقتصاد کشور و معیشت آنها افتاد، نمایندگان نمی‌توانستند از کنار آنها به راحتی بگذرند، مردم هم این اجازه را به نمایندگان خود نمی‌دانند لذا طرح سوال از رئیس‌جمهور پیگیری شد.

وی معتقد است: سوال از رئیس‌جمهور به دلیل مسائل معیشتی و اقتصادی حداقل کاری بود که نمایندگان مجلس می‌توانستند برای شفاف‌سازی انجام دهند.

تعامل مجلس با دولت بی‌نظیر و در برخی موارد بیش از اندازه بود

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: تعامل، همکاری و کمک مجلس دهم به دولت بی‌نظیر و در برخی موارد هم بیش از اندازه بود در صورتی که در مورد بعضی از موضوعات مجلس می‌بایست با دولت جدی‌تر برخورد می‌کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار کرد: نمایندگان خواسته خاص از مجلس ندارند که نیازمند تعامل ویژه از سوی دولت با مجلس باشیم، موضوعات و مسائل حوزه انتخابیه تنها مواردی است که به تعامل از سوی دولت باز می‌گردد.

دولت در مسیر تقابل با مجلس گامی برنداشته است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: البته در سال گذشته روال هم به گونه‌ای نبود که شاهد توهین یا تقابلی از سوی دولت با مجلس باشیم، به نظر این همکاری‌ها از دو سوی مجلس و دولت برقرار بوده است.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 8 فروردين ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 8 فروردين ماه، 1398 بازدید:142 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب