مطالب ویژه
اطلاع رسانی
اپلیکیشن

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

مجلس در کلام رهبر معظم انقلاب

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

یاد امام،کلام امام

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

ضعف فرماندهی ستاد مدیریت بحران در سیل اخیر/ باید تمام توان و قوت اجرایی تجمیع شود

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در جریان سیل چیزی که ما دیدیم این بود که هرکسی هرکاری بلد بود انجام می داد این در حالی است که در زمان بحران باید تمام ظرفیت، توان و قوت اجرایی تجمیع شود.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در ارزیابی خود نسبت به عملکرد ستاد مدیریت بحران درباره سیل اخیر، اظهار داشت: فارغ از غافلگیر شدن یا نشدن ستاد مدیریت بحران یک مدیریت واحد صحنه، فکور، با تدبیر و عمل گرا دیده نمیشد.


وی افزود: در جریان سیل چیزی که ما دیدیم این بود که هرکسی هرکاری بلد بود انجام می داد این در حالی است که در زمان بحران باید تمام ظرفیت، توان و قوت اجرایی تجمیع شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در حالی که کار ستاد مدیریت بحران مدیریت و هماهنگ سازی اقدامات، شناسایی موضوع، پیدا کردن راه حل فوری و به کارگیری تمام امکانات است اما متاسفانه در سیل اخیر با ضعف فرماندهی ستاد مدیریت بحران مواجه بودیم.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 21 فروردين ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 21 فروردين ماه، 1398 بازدید:19 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب