مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

فرصت قانونی ارسال لایحه اصلاح ساختار بودجه اردیبهشت ماه به اتمام می رسد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید زمان قانون ارسال لایحه اصلاح ساختار بودجه اردیبهشت ماه به اتمام می رسد.امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عملیاتی شدن اصلاح ساختار اقتصادی کشور، گفت: چهارماه دولت برای اینکه لایحه ای برای اصلاح ساختار بودجه ریزی کشور را ارسال کند اردیبهشت به پایان می رسد.


عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس در این باره که ضرورت دارد شورای عالی هماهنگی اقتصاد سران سه قوه در این باره اعلام نظر کند، بیان داشت: این که چه چرخشی در درون دولت باید صورت گیرد تا لایحه اصلاح ساختار آماده شود برعهده دولت است، اما آنچه مشخص است این اصلاح باید از سوی دولت صورت گیرد و لایحه تنظیم شود.

گراف بودجه

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: دولت در شورای عالی هماهنگی اقتصاد قول داده است که بر روی لایحه اصلاح ساختار اقتصادی و بودجه ریزی کار کند و پیشنهاد خود را برای تصویب به مجلس بدهد.

وی با بیان اینکه اطلاعی از روند کار در دولت ندارد، اظهار داشت: به طور قانون زمان چهارماهه دولت اردیبهشت به اتمام می رسد چرا که نامهمقام معظم رهبری به دولت برای بهمن ماه سال 97 است بنابراین باید دولت لایحه را به مجلس ارسال کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره روند بررسی اصلاح ساختار بودجه در مجلس گفت: ابتدا باید دولت لایحه را به مجلس ارسال کند و ببینیم برای بررسی آن کمیسیون مشترک لازم است یا همان کمیسیون عادی کفایت می کند و سپس لایحه اعلام وصول می شود تا روند قانونی بررسی آغاز شود.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 28 فروردين ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 28 فروردين ماه، 1398 بازدید:525 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 جزئیات ده طرح ضدآمریکایی مجلس شورای اسلامی اعلام شد  [ چهارشنبه، 12 تير ماه، 1398 ] 515 مشاهده
 سوال دکترقاضی زاده از وزیر فرهنگ درباره حادثه منا  [ دوشنبه، 28 مرداد ماه، 1398 ] 438 مشاهده
 دستکاری مصوبات مجلس در کمیسیون اصل 90 قابل پیگیری است  [ شنبه، 13 ارديبهشت ماه، 1399 ] 68 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب