مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

موضع منفعلانه دولت، ترامپ را پررو کرده/ اگر قرار است ایران نفت صادر نکند هیچ کشوری هم نمی‌تواند صادر کند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم نیست همه منطقه را ببندیم بلکه کافی است در برخی از مناطق به صورت موقت اقداماتی انجام دهیم تا آنها بدانند کارهایشان هزینه دارد.سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی  در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت های نفتی ایران، اظهار داشت: ما باید در برابر تصمیم امریکا اقدام عملی انجام دهیم.


وی ادامه داد: همان طور که آقای رئیس جمهور گفت اگر قرار است ما نفت صادر نکنیم هیچ کشور دیگری هم نمی‌تواند نفت صادر کند. به نظرم حداقل باید این اتفاق در منطقه صورت گیرد چرا که به راحتی ابزار این کار را در اختیار داریم و می توانیم آن را عملی کنیم.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه این کار نیازمند یک طراحی است تصریح کرد: تنگه هرمز، دریای عمان، خلیج فارس و خلیج عدن دست ماست، حتی کانال سوئز و مدیترانه در اختیار طرفداران جمهوری اسلامی ایران است بنابراین می توان از تمامی این ابزارها استفاده کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: لازم نیست همه منطقه را ببندیم بلکه کافی است در یک منطقه به صورت موقت اقداماتی انجام دهیم تا آنها بدانند کارهایشان هزینه دارد.

وی در خصوص موضع گیری منفعل دولت گفت: اگر دولت منفعل نبود ترامپ تا این اندازه جلو نمی آمد. اگر دولت روحیه برخورد قاطع داشت کار به اینجا نمی رسید بنابراین اینکه امریکا تا این اندازه پرو شده به دلیل رویکرد منفعلانه دولت است.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 بازدید:670 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب