مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

قدرت برهم زدن نظام محاسباتی دشمن دراختیارمان

­عضو هیأت رئیسه مجلس: عرصه‌های مختلف قدرت برای بر هم زدن نظام محاسباتی دشمنان و حتی دوستانی که چندان به ما کمک نمی‌کنند در اختیار ایران است.به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه روابط بین الملل بر اساس قدرت است افزود: تصمیمی که مسئولان جمهوری اسلامی ایران فردا برای خروج از برخی تعهدات کشورمان از برجام می گیرند؛ تغییر رویکرد ایران بر مبنای زبان قدرت است تا با این زبان با طرف های برجام صحبت کنیم.


وی گفت: امریکایی ها می خواستند ایران را در برجام نگه دارند و اروپایی ها نیز با گفتار درمانی برای این موضوع تلاش کردند اما امریکایی ها به جز خروج خود از برجام برای طرف های دیگر نیز تعیین تکلیف کردند و از آنها خواستند از برجام خارج شوند.
قاضی زاده هاشمی افزود: آنها حتی به طرف های دیگر گفتند از خرید آب سنگین از ایران خودداری کنند وگرنه دچار تحریم های امریکا خواهند شد.
وی گفت: امریکایی ها مذاکره برای تفاهم جدید با ایران را دنبال نمی کنند بلکه آنها مذاکره برای تسلیم مطلق ایران را می خواهند و در پی ایجاد شرایطی بدتر از دوران پهلوی برای ما هستند.
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه همه در داخل این مذاکره را رد کرده اند افزود: با توجه به اینکه پاسخ ندادن ایران به خروج امریکا از برجام یک سال طول کشید و این زمان زیادی بود اما اجماع ملی فزاینده مانند اقدام خبیثانه امریکا بر ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد کرد که همه یکپارچه از سپاه حمایت کردند.
قاضی زاده هاشمی گفت: بعد از انقلاب اسلامی در چند برهه وضع بدتر از شرایط کنونی داشته ایم اما اکنون بسیار قدرتمندتر هستیم و امریکا ضعیف تر شده است.
وی افزود: درسال های نه چندان دور پنج قطعنامه شورای امنیت بالای سرما و اجماع بین الملل بر ضد جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته بود اما به دلیل اجماع داخلی و قدرت درون زایی که در کشور بود و همه می گفتند انرژی هسته ای حق مسلم ماست، دولت وقت توانست نفت خود را بفروشد، کشور را اداره کند و وضع اقتصادی کشور در حوزه توسعه زیربخش های مختلف مانند زیرساخت ها، صنعت و کشاورزی رو به رشد بود.
قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه ظرفیت های راهبردی و اقتدار ایران توسعه یافته است افزود: آن زمانی که قطعنامه های شورای امنیت بر ضد ما بود و کشورهای دوست ما در منطقه درگیر گروه های تکفیری بودند ما به آنها نیز کمک می کردیم.
وی گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران به آب های مدیترانه دست یافته است و دشمنان ما مانند رژیم صهیونیستی در نقطه اوج ضعف خود قرار دارند و نمی توانند دو روز در مقابل مقاومت فلسطین بایستند.
قاضی زاده هاشمی گفت: ابزار قدرت ایران در اقتصاد جهانی و تأمین بازار انرژی و زیرساخت های کشور از نظر سخت افزاری و نیروی انسانی فراهم است و آمادگی برای جهش وجود دارد.
وی افزود: اگر نقشه راه روشن داشته باشیم می توانیم از فرصت های ایجاد شده در تهدیدها استفاده کنیم.
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در سال 98 در توسعه اشتغال و ارزش افزوده ملی به پیش خواهیم رفت و فروش نفت ایران بیش از سال های گذشته خواهد بود.
قاضی زاده هاشمی افزود: با توجه به تبلیغات امریکایی ها مبنی بر ورود ناو هواپیمابر این کشور به خلیج فارس، اقدام مسئولان کشورمان در خروج از بخشی از تعهدات برجام واکنش مناسب به همان سطح از اقدام دشمن است.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 18 ارديبهشت ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 18 ارديبهشت ماه، 1398 بازدید:586 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب