مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نامه انجمن دیاران به نمایندگان مجلس شورای اسلامی

بررسی جزئیات لایحه ی اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیرایرانی در مجلس شورای اسلامی به اتمام رسید و متن پیشنهادی کمیسیون قضایی بدون تغییر آنچنانی به تصویب اکثریت نمایندگان رسید.در پی این اقدام نمایندگان مجلس، انجمن دیاران (فعال در حوزه مهاجران ساکن در ایران) طی نامه ای مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام نمود.متن این نامه خطاب به نمایندگان مجلس بالاخص نمایندگان پیگیر این طرح،بدین شرح می باشد:


نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

سلام و عرض ادب

آنچه ابتدای هفته جاری در مجلس شورای اسلامی در حمایت از لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان غیر ایرانی رقم خورد طلیعه امید بخشی از همکاری و همگرایی جامعه مدنی و نمایندگان ملت در راستای احیای حقوق شهروندی تک تک ایرانیان بود.

در این مسیر بزرگوارانی از نمایندگان منتسب به هر دو جناح سیاسی از ابتدای مطرح شدن این لایحه با پایمردی و تلاش شبانه روزیشان ما را در پیمودن این مسیر دلگرم ساختند. آنان با توجه ویژه به گزارش های کارشناسی و اندیشیدن صرف به منافع ملی ورای منافع جناحی صحنه هایی از تعهد به مردم ایران و حقوقشان را خلق کردند که در آینده به عنوان نقطه درخشانی در کارنامه مجلس دهم خواهد درخشید. امید داریم این مختصر بتواند در ثبت کردن نام این بزرگواران که برجسته ترین نقش را در هموار کردن تصویب این لایحه در مجلس شورای اسلامی داشتند در اذهان ملت ایران نقش موثری داشته باشد.

آقایان و خانم هاابوالفضل ابوترابی، رضا شیران، سکینه الماسی، فریده اولاد قباد، معصومه آقاپور، نصرالله پژمانفر، حسینعلی حاجی دلیگانی، محمد دهقانی نقندر، جلیل رحیمی جهان آبادی، طیبه سیاوشی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، ناهید تاج الدین، یحیی کمالی پور و پروانه مافی

انجمن دیاران مفتخر به همراهی شما در یک سال گذشته در به ثمر رساندن لایحه اعطای تابعیت به فرزندان با مادرایرانی بوده است و امید دارد در آینده نیز با اتکا به اعتماد حاصل از این همنشینی یک ساله شما و حسن نظر و همکاری شما بزرگواران گام های موثری در راستای ماموریت خویش که همان بهبود زیست مهاجران در ایران اسلامی است بردارد.

انجمن دیاران


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 26 ارديبهشت ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 26 ارديبهشت ماه، 1398 بازدید:544 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 هیات رییسه مجلس الگوی خوبی برای گفتگوی ملی است  [ پنجشنبه، 3 خرداد ماه، 1397 ] 1037 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب