مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

گزارش دیوان محاسبات و مرکزپژوهش‌های مجلس درباره پرونده افزایش حقوق‌ها

 عضو هیئت رئیسه مجلس از گزارش دیوان محاسبات و مرکزپژوهش‌های مجلس درباره پرونده افزایش حقوق‌ها به این هیئت خبر داد.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه اخیراٌ تعدادی از نمایندگان شکایتی از دولت درباره تخلف در اجرای قانون افزایش حقوق‌ها به رئیس مجلس داشته‌اند، گفت: رئیس مجلس بنده و علی اصغر یوسف نژاد دیگر عضو هیئت رئیسه را مامور پیگیری این موضوع کرده است.


وی با اعلام اینکه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز گزارشی درباره نحوه اجرای قانون افزایش حقوق‌ها به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه کرده است، ادامه داد: در این گزارش اعلام شده بود که دولت تخلفی درباره نحوه اجرای قانون نداشته است.

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه پیش از تعطیلات مجلس با رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، رئیس دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها و معاونت قوانین مجلس جلسه‌ای در این زمینه داشتیم، افزود: در این جلسه به صورت شفاهی اعلام شد که دولت در اجرای قانون تخلف داشته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد تا دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها ظرف 10 روز تخلفات دولت را به صورت مکتوب به هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کنند تا بر اساس آن گزارشی تدوین و در جلسه این هیئت بررسی شود.

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: این فرصت 10 روز نیز به پایان رسیده و هفته جاری گزارش مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات را دریافت خواهیم کرد.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 21 خرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 21 خرداد ماه، 1398 بازدید:534 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 هیات رییسه مجلس الگوی خوبی برای گفتگوی ملی است  [ پنجشنبه، 3 خرداد ماه، 1397 ] 1036 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب