مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

برخی خود را به خواب غفلت زده اند؛مسیر اینستکس مسدود است

عضو هیأت رییسه مجلس با بیان اینکه راهی جز مقاومت در برابر دشمن وجود ندارد، گفت: امروز باید برخی مسؤولان باور کنند که مسیر اینستکس، اروپا و آمریکا مسدود است.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری رسا، با اشاره به وعده های جدید اروپایی ها پیرامون اجرایی شدن اینستکس گفت: خود آقای عراقچی گفته است میان وعده های اروپاییان و آن چیزی که هم اکنون به عنوان اینستکس ارائه داده اند فاصله بسیاری وجود دارد.


وی با بیان اینکه اروپایی ها هیچ اقدام عملی در زمینه تعهدات خود انجام نداده اند، ادامه داد: علاوه بر سخن آقای عراقچی باید گفت که عملکرد اروپایی ها در طراحی و وعده به اندازه آن چیزی که بر طبق برجام باید محقق شود نیست، بنابراین مسأله تعهد ایران به برجام بالاصاله منتفی است.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به ضعف و وادادگی برخی مسؤولان در برابر غربی ها عنوان کرد: اینکه برخی مسؤولان پس از مشاهده بدعهدی های متعدد اروپاییان هنوز هم بر مسأله مذاکره با آنها اصرار دارند، نشان می دهد که این عده از مسؤولان بنا نیست از خواب غفلت بیدار شوند.

نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هنگامی که برخی از مسؤولان در برابر غربی ها موضع حقارت را انتخاب کرده و انها را تحمل کرده اند، چگونه می توان آنها را از خواب غفلت بیدار کرد؟

وی تأکید کرد: هنگامی که آقای عراقچی که معاون وزیر امور خارجه و عضو تیم مذاکره کننده و از توجیه کنندگان برجام است می گوید «آن چیزی که حتی تفاهم شده است در حد گفتن خیلی فاصله دارد با آن چیزی که آنها متعهدند طبق برجام انجام بدهند»، باید دانست که موضوع برجام و اینستکس عملاً منتفی است.

قاضی زاده هاشمی با تأکید بر اینکه امروز راهی جز مقاومت در برابر دشمن وجود ندارد، ابراز داشت: مذاکره و اعتماد به وعده های توخالی اروپایی ها بیراهه است و ما چاره ای جز در پیش گرفتن دیپلماسی مقاومت نداریم.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسیر اینستکس، اروپا و آمریکا مسدود است، گفت: امروز مسؤولان باید باور کنند که مسیری به نام مذاکره وجود ندارد و تنها مسیری که می توان آن را طی کرد، راه مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمن است.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 15 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 15 تير ماه، 1398 بازدید:159 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 فقط کاسه چه کنم، چه کنم دستمان گرفتیم  [ جمعه، 7 دي ماه، 1397 ] 384 مشاهده
 قاضی‌زاده: وزارت راه پاسخگوی سقوط هواپیما باشد  [ يكشنبه، 13 اسفند ماه، 1396 ] 624 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب