مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

گزارش سفر اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس و وزیر بهداشت به استان و مصوبات آن

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر بهداشت جناب آقای دکتر سعید نمکی ، طی سفری دوروزه از اماکن درمانی استان خراسان رضوی بازدید کردند.

در این سفر که به ابتکار دکترسیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی ودکتر بنیادی انجام گرفته بود ، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان به همراه وزیر از شهرهای کاشمر،بردسکن،خلیل اباد،یونسی،گناباد و بجستان بازدید نمودند.


تشکیل وبرگزاری جلسات مختلف با بیمارستانهاودرمانگاههای خیریه ای ، گفتگو با شرکتهای داروسازی ، انجمنهای علمی پزشکی وبخش خصوصی پزشکی با محوریت نظام پزشکی وبررسی درخواست آنان، جلسه با بیمارستانهای دولتی،تامین اجتماعی ونیروهای مسلح و بررسی مشکلات انان از جمله برنامه های این سفر بود.

در ادامه این سفر کاری ، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان و همچنین دکتر نمکی از خط تولید فاکتور۸ سامان دارو( وابسته به استان قدس) ، اورژانس تازه ساز بیمارستان قائم (عج) مشهد ، پروژه های در دست ساخت حاشیه شهرمشهد از جمله بیمارستان شهید هاشمی نژاد واقع در محله طلاب - بیمارستان خیریه امام سجاد (ع) واقع در گلشهر - درمانگاه خیر ساز در دست احداث محدوده پنجتن  - درمانگاه دردست ساخت شهرک شهید رجایی مشهد بازدید کردند.

در پایان این سفر دو روزه ، جلسه جمع بندی وبررسی با حضور وزیربهداشت ، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و استاندار استان خراسان رضوی در محل استانداری برگزار گردید.

گفتنی است تفویض اختیار از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه مشهد برای صدور مجوزها و تعیین مهلت دوهفته ای برای صدور آن، ممنوعیت واردات داروی تولید داخل بخصوص در محصولات بیوتک ، حفظ نیروهای متعهد خدمت مناطق محروم در همان مناطق ، کمک به خیرین برای ساخت وتوسعه مراکز درمانی خیریه ومدیریت آن، اصلاح تعرفه مراکز خیریه درمان ، اصلاح مشکلات مالیاتی مراکز خیریه درمان ، اتمام پروژه ساخت بیمارستان۴۰۰ تخت خوابی شهید هاشمی نژاد ، از جمله مصوبات این جلسه می باشند.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 5 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 5 مرداد ماه، 1398 بازدید:499 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 اشتغال؛ کاغذی یا واقعی؟  [ دوشنبه، 23 اسفند ماه، 1395 ] 1466 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب