مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نامه دکتر قاضی زاده هاشمی و اعضای هیئت‌رئیسه مجلس به شریعتمداری پیرو اجرای یک بخشنامه

دکترقاضی زاده هاشمی و تنی چند از اعضای هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر کار نسبت به ابطال یک بخشنامه طبق استعلام از اداره قوانین مجلس خواستار شدند.

در این نامه آمده است؛ پیرو نامه شماره ۹۷/د۸۶۲ مورخ ۱۵/۱۲/۹۷ مبنی بر قانونی بودن عضویت کارگران بازنشسته که مجددا در مجموعه‌های کارگری بخش‌خصوصی اشتغال دارند، پس از استعلام اداره قوانین مجلس (پیوست) معین گردید که عضویت آن‌ها در انجمن‌های صنفی موضوع ماده ۱۳۱ قانون کار بلامانع است و بر خلاف قانون طی‌ بخشنامه‌ای برای این قشر جهت حضور در انجمن‌ها محدودیت ایجاد شده است که ضرورت دارد دستور فرمایید مطابق قانون عمل شود و نتیجه را به اینجانبان منعکس فرمایید.


این نامه به امضای عبدالرضا مصری، اکبر رنجبرزاده، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، احمد امیرآبادی فراهانی و اسدالله عباسی رسیده است.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 14 مرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 14 مرداد ماه، 1398 بازدید:179 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب