مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دولت از الگوی برنامه ریزی استاندار خراسان رضوی برای سایر استان های کشور استفاده کند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید مدل و الگوی برنامه ریزی رزم حسینی را مد نظر قرار دهد و آن را برای سایر استان های کشور تسری دهد.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: عملکرد دولت در استان خراسان رضوی ، از زمان تصدی رزم حسینی بر استانداری تحرک و تحول داشته است.


وی تصریح کرد: نکته بارز و قابل توجه در فعالیت رزم حسینی این است که برمبنای منابع بخش خصوصی و توان مردمی برنامه ریزی می کند و وابستگی خود را به بودجه های دولتی به حداقل رسانده است از این رو توانسته است طبق آنچه بیان شده  تاکنون 92هزار میلیارد تومان بر این شیوه برای رشد و ارتقاء تولید و اشتغال در استان با بخش خصوصی قرار داد به امضاء برساند که اگر حتی 50درصد آن نیز محقق شود برای استان خراسان رضوی دستاوردهای خوبی را به همراه خواهد داشت.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید مدل و الگوی برنامه ریزی رزم حسینی را مد نظر قرار دهد و آن را برای سایر استان های کشور تسری دهد و به جای اتلاف وقت برای مواردی نظیر فروش نفت ، برای  1800میلیارد تومان نقدینگی در کشور که طوفان غول آسای تورم را بوجود آورده است برنامه ریزی و سرمایه گذاری  کند.
قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: مبانی و پایه و اساس مثلث توسعه فرهنگی اقتصادی  استاندار خراسان رضوی برای رشد و رونق تولید و اشتغال صحیح و درست است و اگر در اجرا و عمل نیز به خوبی و بر مبنای برنامه و آنچه ادعا شده است عملیاتی شده و به پیش برود و همزمان  نظارت و پیگیری نیز در تمام مراحل آن وجود داشته باشد در بلند مدت امیدوار کننده خواهد بود و  نتایج خوبی را به بار خواهد آورد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 3 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 3 شهريور ماه، 1398 بازدید:383 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 افتتاح پروژه های عمرانی روستایی بخش مرکزی مشهد مقدس  [ چهارشنبه، 6 شهريور ماه، 1398 ] 388 مشاهده
 نگاه مابه شیعه وسنی تفاوت ندارد  [ شنبه، 18 آذر ماه، 1396 ] 1267 مشاهده
 مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به مناطق کم‌برخوردار دارد  [ چهارشنبه، 4 مهر ماه، 1397 ] 938 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب